صفحه نخست »» شرکتها ۱۵:۱۷ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹

درخشش خانواده بزرگ‌ گروه توسعه ملی در همایش جایزه ملی مدیریت مالی

اکوبورس: اکوبورس: هلدینگ گروه توسعه ملی در مراسم دوازدهمین جایره ملی مدیریت مالی توانست ۷‌عنوان را از آن خود کند.
درخشش خانواده بزرگ‌ گروه توسعه ملی در همایش جایزه ملی مدیریت مالی

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی گروه توسعه ملی، دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، صبح امروز با حضور سید شمس الدین حسینی، رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی، هادی قوامی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت اقتصاد و امور دارایی، رحمت‌الله اکرمی، خزانه‌دار کل کشور، مجید قاسمی، رئیس انجمن مدیریت مالی ایران به همراه دیگر اعضای انجمن در محل اجلاس سران برگزار شد و شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود موفق به کسب ۷‌جایزه ملی مدیریت مالی گردید.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در مراسم امروز، تندیس بلورین دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را کسب و سیامک ظاهری، قائم‌مقام شرکت به نمایندگی از «وبانک» این جایزه را دریافت کرد.

در این مراسم امیر تقی خان تجریشی نایب‌رئیس هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، حمید دیانت‌پی معاون مالی و پشتیبانی، اژدر اژدری معاون اقتصادی، حمیدرضا گلشاهی مدیر برنامه ریزی و بودجه، علی جبل‌عاملی دبیر هیات مدیره شرکت و جمعی از همکاران، نیز حضور داشتند.

در دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی، شرکت توسعه صنایع بهشهر، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان و سرمایه‌گذاری توسعه ملی (وتوسم) از زیرمجموعه‌های گروه توسعه ملی موفق به کسب تقدیرنامه ۳‌ستاره شدند.
در این مراسم، شرکت پاکسان نیز تقدیرنامه ۲‌ستاره و شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه «مدار» نیز تقدیرنامه یک‌ستاره دریافت کرد. شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس نیز موفق به کسب گواهینامه شد.
حضور در این رقابت، میزان اهمیت مدیران شرکت‌ها به شفافیت اقتصادی را نشان می‌دهد و برگزیدگان بر اساس شاخص‌هایی چون نتایج مالی-حسابداری و عملکرد سازمانی انتخاب می‌شوند.

حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمان ها، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت ها و سازمان های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت ها و سازمان های برتر در حوزه مالی و اقتصادی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی از جمله اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است.

 

برچسب ها
اخبار مرتبط

گواهی سپرده کالایی نفت ابزار تنوع بخشی به شیوه‌های فروش نفت و فراورده‌های نفتی

اکوبورس: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، طی نشستی خبری در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، آغاز همکاری با بورس انرژی به منظور جذب نقدینگی بازار در قالب گواهی سپرده کالایی نفت را اعلام کرد.

۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ ادامه مطلب

گام جدی هلدینگ دانیال موج و شرکت های زیرمجموعه در مسیر تولید ثروت از دانش و تبدیل دانش به محصول

اکوبورس: مرتضی شیخ‌زاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نامگداری سال 1401 به نام تولید دانش بنیان و اشتغالزایی افزود: هلدینگ دانیال موج و شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ در تلاش هستند تا در مسیر تولید ثروت از دانش و تبدیل دانش به محصول گام های جدی بردارند.

۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ادامه مطلب

نمایش مظنه‌های عمق بازار در سامانه معاملاتی درساتریدر

اکوبورس: اکوبورس: با توجه به قانون جدید سازمان بورس، سامانه معاملاتی درساتریدر یکی از پنل‌های معاملاتی بورس است که از امروز نمایش مظنه‌های عمق بازار برای هر نماد را از 5 قیمت به تعداد نامحدود افزایش داده است.

۰۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!