صفحه نخست »» شرکتها ۱۶:۴۳ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار

مجوز افزایش سرمایه 33 درصدی «تنوین» صادر شد

اکوبورس: سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه 33 درصدی شرکت تامین سرمایه نوین را از محل سود انباشته صادر کرد.
مجوز افزایش سرمایه 33 درصدی «تنوین» صادر شد

به گزارش اکوبورس، شرکت تامین سرمایه نوین طی اطلاعیه‌ای در کدال اعلام کرد که در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید این شرکت بررسی و مورد تایید سازمان بورس و اوراق بهادار قرار گرفته است.

بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه 33 درصدی «تنوین» با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.

بر این اساس سرمایه شرکت به منظور توسعه عمليات و افزايش حجم تعهدات پذيره‌نويسي و بازارگرداني از مبلغ 15 هزار میلیارد ریال به مبلغ 20 هزار میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.

همچنین انجام این افزایش سرمایه، حداكثر تا 60 روز از تاريخ اين مجوز امكان‌پذير خواهد بود و  عدم انجام آن در مهلت مقرر، موجب ابطال اين مجوز شده و مستلزم اخذ مجوز جديد از سازمان بورس خواهد بود.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

گواهی سپرده کالایی نفت ابزار تنوع بخشی به شیوه‌های فروش نفت و فراورده‌های نفتی

اکوبورس: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، طی نشستی خبری در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، آغاز همکاری با بورس انرژی به منظور جذب نقدینگی بازار در قالب گواهی سپرده کالایی نفت را اعلام کرد.

۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ ادامه مطلب

گام جدی هلدینگ دانیال موج و شرکت های زیرمجموعه در مسیر تولید ثروت از دانش و تبدیل دانش به محصول

اکوبورس: مرتضی شیخ‌زاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نامگداری سال 1401 به نام تولید دانش بنیان و اشتغالزایی افزود: هلدینگ دانیال موج و شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ در تلاش هستند تا در مسیر تولید ثروت از دانش و تبدیل دانش به محصول گام های جدی بردارند.

۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ادامه مطلب

نمایش مظنه‌های عمق بازار در سامانه معاملاتی درساتریدر

اکوبورس: اکوبورس: با توجه به قانون جدید سازمان بورس، سامانه معاملاتی درساتریدر یکی از پنل‌های معاملاتی بورس است که از امروز نمایش مظنه‌های عمق بازار برای هر نماد را از 5 قیمت به تعداد نامحدود افزایش داده است.

۰۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!