صفحه نخست »» مسکن و عمران ۰۸:۴۶ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

منتظر دولت در طرح مالیات بر عایدی مسکن نمی‌مانیم

اکوبورس: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در رابطه با طرح مالیات بر عایدی مسکن منتظر دولت نمی‌مانیم و این موضوع را با گزارش‌ها، پیشنهادها و مطالعات اقتصاددانان جلو می‌بریم.
منتظر دولت در طرح مالیات بر عایدی مسکن نمی‌مانیم

به گزارش اکوبورس، سید فرید موسوی در نشست دیدار وزیر اقتصاد با اقتصاددانان جوان، با اشاره به موضوع قانون منع به کارگیری بازنشستگان اظهار داشت:‌ در این رابطه مقاومت‌های زیادی وجود داشت، اما خوشبختانه دولت همراهی کرد؛ آقای انصاری رئیس سازمان استخدامی نیز اعلام کرد آقای دژپسند تمام زیرمجموعه‌ها و شرکت‌های تابعه بانکها را موظف کرده که این قانون را اجرا کنند.

وی تأکید کرد: هیچ موقع مسئولی را که کار نکرده سراغش نرفتیم و یقه‌اش را بگیریم،‌ طبیعی است که در شرایط کنونی اقتصاددانان جوان انتقاد می‌کنند که مسئولان تصمیم نمی‌گیرند، طبیعی است که هیچ‌کس تصمیم نمی‌گیرد. 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح مالیات بر عایدی مسکن گفت: منتظر دولت نمی‌مانیم و این موضوع را با گزارش‌ها و پیشنهادها و مطالعات اقتصاددانان جلو می‌بریم. 

رئیس فراکسیون جوانان به سه دستورکار مجلس و کمیسیون اقتصادی اشاره کرد و گفت:‌ ارتقای نظام شفافیت،‌ بهبود فضای کار و فناوری خصوصی‌سازی را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

موسوی تأکید کرد:‌ خروجی‌ها و برداشت‌ها نشان می‌دهد، خصوصی‌سازی موفق نبوده، اما وزارتخانه دفاع می‌کند و می‌گوید قانونی است، نمی‌شود پس از هر بار خصوصی‌سازی تحقیق و تفحص کرد، بنابراین نیازمند فناوری در بستر خصوصی‌سازی هستیم. 

برچسب ها مسکن ،
اخبار مرتبط

پیش‌بینی آینده بازار مسکن و اجاره‌بها

اکوبورس: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه قیمت مسکن و اجاره‌بها دستوری نیست، گفت: تکمیل مسکن شهرهای پردیس، اندیشه، پرند و هشتگرد می‌تواند به کنترل قیمت و اجاره‌بهای مسکن کمک کند.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

مسکن کارگران باید در دستور کار وزارت راه و شهرسازی باشد

اکوبورس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اگر کارگر دغدغه معیشت نداشته باشد حوادث کارگری کاهش می‌یابد گفت: برای حل مشکل مسکن کارگران باید وزارت راه و شهرسازی به سمت مسکن ارزان قیمت برود.

۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.