صفحه نخست »» شرکتها ۱۸:۳۵ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱

دستور مدیرعامل «وبانک» برای ارتقای سطح ایمنی پتروشیمی شازند

اکوبورس: مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در پی وقوع حادثه دلخراش در شرکت پتروشیمی شازند، در پیامی ضمن عرض تسلیت، به مدیریت این شرکت دستور داد تا سطح ایمنی محیط کار در پتروشیمی شازند ارتقا یابد.
دستور مدیرعامل «وبانک» برای ارتقای سطح ایمنی پتروشیمی شازند

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی گروه توسعه ملی متن پیام دکتر بابک سعیدی به شرح زیر است:

‎إِنَّا لِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ 

‎با نهایت تاسف و تاثر درگذشت همکار گرامی‌مان در پتروشیمی شازند، مرحوم علی علیدادی  را خدمت خانواده محترم و معزز ایشان و سایر همکاران در خانواده بزرگ گروه توسعه ملی تسلیت عرض نموده و از خداوند رحمان برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواستارم.

با توجه به سانحه به وجود آمده به مدیرعامل پتروشیمی شازند دستور داده می‌شود با بررسی عاجل علت وقوع این حادثه و با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف، سطح ایمنی محیط کار کارکنان ارتقا یابد تا از تکرار این حوادث جلوگیری شود.
سریعا گزارش اقدامات انجام شده و برنامه‌های آتی شرکت در حوزه افزایش ایمنی محیط کار به مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی ارائه گردد.

بابک سعیدی 
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی

برچسب ها
اخبار مرتبط

گواهی سپرده کالایی نفت ابزار تنوع بخشی به شیوه‌های فروش نفت و فراورده‌های نفتی

اکوبورس: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، طی نشستی خبری در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، آغاز همکاری با بورس انرژی به منظور جذب نقدینگی بازار در قالب گواهی سپرده کالایی نفت را اعلام کرد.

۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ ادامه مطلب

گام جدی هلدینگ دانیال موج و شرکت های زیرمجموعه در مسیر تولید ثروت از دانش و تبدیل دانش به محصول

اکوبورس: مرتضی شیخ‌زاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نامگداری سال 1401 به نام تولید دانش بنیان و اشتغالزایی افزود: هلدینگ دانیال موج و شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ در تلاش هستند تا در مسیر تولید ثروت از دانش و تبدیل دانش به محصول گام های جدی بردارند.

۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ادامه مطلب

نمایش مظنه‌های عمق بازار در سامانه معاملاتی درساتریدر

اکوبورس: اکوبورس: با توجه به قانون جدید سازمان بورس، سامانه معاملاتی درساتریدر یکی از پنل‌های معاملاتی بورس است که از امروز نمایش مظنه‌های عمق بازار برای هر نماد را از 5 قیمت به تعداد نامحدود افزایش داده است.

۰۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!