صفحه نخست »» مسکن و عمران ۰۸:۳۴ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

پیش‌بینی اعتبار ۳۰۰۰ میلیارد تومانی برای رفع نقاط حادثه‌خیز کشور

اکوبورس: وزیر راه و شهرسازی گفت: برای رفع نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های کشور اعتبار ۳۰۰۰ میلیارد تومانی در بودجه ۹۸ پیش‌بینی شده است.
پیش‌بینی اعتبار ۳۰۰۰ میلیارد تومانی برای رفع نقاط حادثه‌خیز کشور

به گزارش اکوبورس، محمد اسلامی در نشست شورای اداری استان کرمانشاه که در نقطه صفر مرزی پایانه خسروی برگزار شد، با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز ایران در اوج اقتدار است و در چهلمین سال پیروزی از انقلاب شاهد پیشرفت‌های گسترده‌ای هستیم که با ایمان راسخ و مقاومت مردم به دست آمده است.

وی افزود: دشمن با جنگ روانی و اقتصادی که برای مردم ما ایجاد کرده است تنها به دنبال روی کار آوردن نظام سلطه و خاتمه دادن به انقلاب اسلامی است و در چهار دهه گذشته انواع جریان‌های مخرب برای کشور به وجود آورده است اما در چهلمین سال انقلاب مشاهده می‌کنیم تمام این اقدامات با شکست مواجه شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمانشاه بیان داشت: مرزی بودن کرمانشاه یک فرصت طلایی برای شکوفایی اقتصادی استان است که باید به نحو ارزشمندی از آن استفاده کرد و در همین راستا توسعه ترانزیت صادرات و تبادلات تجاری و جذب سرمایه‌گذار خارجی در اولویت ما است و با ایجاد قابلیت در مرز به دنبال توسعه آن هستیم.

وی تصریح کرد: معتقد هستم در نقاط مرزی باید فرصت سرمایه‌گذاری را ایجاد کنیم به گونه‌ای که کالاهای صادراتی باید با بسته‌بندی فاخر صادر شود و از صادرات فله‌ای جلوگیری کرد و از این طریق می توان فرصت فرآوری در مرزها را ایجاد و موجب اشتغالزایی و ایجاد ارزش افزوده شد.

اسلامی با بیان اینکه برای پایداری بازارهای صادراتی باید نظام کنترلی استاندارد داشته باشیم و برندسازی کنیم، گفت: نگاه به مرزها تنها به عنوان یک گذرگاه ما را به جایی نمی‌رساند و باید با ایجاد ظرفیت‌سازی و روی کار آوردن بخش خصوصی در مرز تغییر و تحول ایجاد کرد.

وی ادامه داد: دولت بضاعت و توانایی برای برطرف کردن تمام مطالبات را ندارد و باید بخش خصوصی را پای کار آورد و برنامه‌های سرمایه‌گذاری را پشتیبانی کرد.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: برای رفع نقاط حادثه‌خیر در جاده‌های کشور پیشنهاد ۳۰۰۰ میلیارد تومانی در لایحه بودجه ۹۸ پیش‌بینی شده است تا این نقاط رفع شوند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

پیش‌بینی آینده بازار مسکن و اجاره‌بها

اکوبورس: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه قیمت مسکن و اجاره‌بها دستوری نیست، گفت: تکمیل مسکن شهرهای پردیس، اندیشه، پرند و هشتگرد می‌تواند به کنترل قیمت و اجاره‌بهای مسکن کمک کند.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

مسکن کارگران باید در دستور کار وزارت راه و شهرسازی باشد

اکوبورس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اگر کارگر دغدغه معیشت نداشته باشد حوادث کارگری کاهش می‌یابد گفت: برای حل مشکل مسکن کارگران باید وزارت راه و شهرسازی به سمت مسکن ارزان قیمت برود.

۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.