صفحه نخست »» مسکن و عمران ۰۸:۲۲ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
پرواز هزاران مسافر انگلیسی لغو شد؛

هواپیمایی ترکمنستان از ورود به اروپا منع شد

اکوبورس: پس از این‌که آژانس ایمنی هوایی اروپا (EASA)، هواپیمایی ترکمنستان را به علت مسائل ایمنی در لیست سیاه قرار داد، یکی از مهمترین پروازهای ارزان بین انگلستان و هند به کار خود پایان داد.
هواپیمایی ترکمنستان از ورود به اروپا منع شد

به گزارش اکوبورس به نقل از ایندیپندنت، پس از این‌که آژانس ایمنی هوایی اروپا (ای‌اِی‌اس‌ای)، هواپیمایی ترکمنستان را به علت مسائل ایمنی در لیست سیاه قرار داد، یکی از مهمترین پروازهای ارزان بین انگلستان و هند به کار خود پایان داد.

سخنگوی سازمان هواپیماهای مسافربری انگلیس اعلام کرد: پروازهای هواپیمایی ترکمنستان از بیرمنگام و هیترو به آمریستار و هیترو به نیودهلی، که از مسیر عشق‌آباد پرواز می‌کنند، از این لحظه، تا زمانی که استانداردهای بین‌المللی ایمنی هوایی را رعایت کنند، تعلیق شده‌اند.

این شرکت هواپیمایی هر هفته ۵ پرواز از بیرمنگام به نیودهلی و یک پرواز از هیترو به این شهر انجام می‌داد. ایندیپندنت تخمین می‌زند حدود ۵۰۰۰ مسافر که از هند به خانه باز می‌گشتند، پروازهای این خط هوایی را رزرو کرده باشند.

هواپیمایی ترکمنستان از ناوگانی با هواپیماهای گوناگون استفاده می‌کند که شامل یک هواپیمای بوئینگ ۷۵۷ هم می‌باشد که ۲۷ سال سن دارد. از این نوع هواپیما برای پروازهای انگلیس استفاده شده است.

همچنین این شرکت در پروازهای هیترو و بیرمنگام از جت‌های بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ استفاده شده است که در این پروازها خیلی به محدودیت برد ۳۰۰۰ مایل خود نزدیک شده‌اند.

این شرکت هواپیمایی از زمان تاسیس در ۱۹۹۲، هرگز دچار حادثه مرگباری نشده است. مرکز پروازهای این هواپیمایی در فاصله ۱۵ کیلومتری از مرز ایران قرار دارد.

پروازهایی که عشق‌آباد را به پاریس و فرانکفورت هم متصل می‌کرد، همگی زمین‌گیر شدند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

پیش‌بینی آینده بازار مسکن و اجاره‌بها

اکوبورس: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه قیمت مسکن و اجاره‌بها دستوری نیست، گفت: تکمیل مسکن شهرهای پردیس، اندیشه، پرند و هشتگرد می‌تواند به کنترل قیمت و اجاره‌بهای مسکن کمک کند.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

مسکن کارگران باید در دستور کار وزارت راه و شهرسازی باشد

اکوبورس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اگر کارگر دغدغه معیشت نداشته باشد حوادث کارگری کاهش می‌یابد گفت: برای حل مشکل مسکن کارگران باید وزارت راه و شهرسازی به سمت مسکن ارزان قیمت برود.

۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.