صفحه نخست » شرکتها ۱۸:۳۱ ۱۳۹۷/۱۱/۱۵

رانندگان حمل‌ونقل عمومی تسهیلات بدون سود دریافت می کنند

اکوبورس: مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای اعطای تسهیلات با سود صفر درصد برای رانندگان حمل‌ونقل عمومی کشور خبر داد.
رانندگان حمل‌ونقل عمومی تسهیلات بدون سود دریافت می کنند

به گزارش اکوبورس، مرتضی اکبری امروز (دوشنبه) در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با بیمه دانا و اتحادیه‌های اتوبوس‌رانی و تاکسی‌رانی کشور با موضوع اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه صفر درصد برای پوشش بیمه‌ای رانندگان حمل‌ونقل عمومی که با حضور معاون توسعه امور شهری وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: این تسهیلات فقط با سود صفر درصد است که در کشور پرداخت می‌شود و برای تاکسی‌رانان تا سقف سه میلیون تومان و برای اتوبوس‌رانان تا سقف شش میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بازپرداخت این تسهیلات یکساله است که تلاش کردیم سرعت کار را افزایش دهیم و هدف این تسهیلات، استفاده از خدمات بیمه‌ای است که برای این افراد در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با بیان اینکه برای استفاده از این تسهیلات، نیازی به حضور در شعب بانک‌ها نیست، اظهار کرد: این افراد می‌توانند به طور مستقیم به نمایندگی‌های بیمه دانا مراجعه کنند و خدمات خود را در قالب بیمه شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، تکمیلی و سایر بیمه دریافت کنند.

اکبری ادامه داد: جامعه هدف این طرح در مرحله نخست بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار نفر به صورت مستقیم است که برای خانواده‌ها نیز به طور جداگانه تعریف می‌شود و ممکن است به حدود یک میلیون نفر برسد.

در این مراسم، همچنین ابراهیم کاردگر - مدیرعامل بیمه دانا - با بیان اینکه ۵۵ درصد از سهام بیمه دانا متعلق به سهام عدالت است، اظهار کرد: ۴۵ میلیون نفر از جامعه ایرانی سهام‌دار این بیمه هستند و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هم ارائه خدمات به این قشر را در دستور کار دارد.

وی افزود: می‌خواستیم ارتباطی بین دو نهاد مالی بانک و بیمه ایجاد کنیم که در دنیا ارتباط این دو نهاد، موجب رشد و توسعه اقتصاد کشورهاست.

کاردگر ادامه داد: این پروژه با نگاه کلان اقتصادی و مشتری خرد روبرو است که تأثیرگذاری آن بر اقتصاد معنادار است.

مدیرعامل بیمه دانا با بیان اینکه تاکسی‌رانان و اتوبوس‌رانان جزو اقشار با درآمد پایین جامعه و به نوعی سهام‌داران ما هستند، تصریح کرد: اگر خدماتی را به این افراد بدهیم در واقع به سهام‌داران خود خدمات داده‌ایم.

به گفته کارگر، تمام اتفاقاتی که در قالب این تفاهم‌نامه برای مشتری می‌افتد، در دفتر کاری بیمه انجام می‌شود و نیازی به حضور در شعبه نیست و این کار از دیروز به صورت آزمایشی عملیاتی شده است.

 

برچسب ها
اخبار مرتبط

بانک توسعه تعاون با کاهش هزینه عملیاتی به متوسط کارآیی و اثربخشی مطلوب سازمانی دست‌یافته است

اکوبورس: امیر میرشفیعی رئیس اداره برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد صبح امروز در کارگاه آموزشی دوروزه مدیران ستادی و استانی ضمن تحلیل عوامل موثر بر متوسط کار آیی و اثربخشی بانک، این شاخص‌ها را از مناظر مالی، مشتری گرایانه، رشد و یادگیری و فرآیندهای عملیاتی بررسی کرد.

۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

بررسی راهکارهای توسعه همکاری های دو جانبه در جلسه مشترک ارتباطات زیرساخت و پست بانک

اکوبورس: به منظور توسعه همکاری های فی مابین پست بانک ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای فعالیت های این بانک به عنوان بانک تخصصی حوزه ict جلسه مشترک هیئت مدیره در پست بانک ایران تشکیل شد.

۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

گام بلند زیست محیطی ذوب آهن اصفهان

اکوبورس: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور ،در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «رونق تولید» نام گذاری شده،حفظ تولید فعلی و ارتقاء آن را با رعایت کلیه استانداردهای مختلف هدف قرار داده است.

۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

انضباط مالی محور اعتماد بانکها به واحدهای تولیدی

اکوبورس: صالح آبادی گفت: تلاش بانک توسعه صادرات ایران تداوم حفظ تولید صادرات محور و ارائه خدمات این بانک در شکل های مختلف آن اعم از سرمایه در گردش، تامین مالی طرح توسعه، تخصیص تسهیلات با نرخ های مصوب، کمک به نقل و انتقالات ارزی از طریق صرافی توسعه صادرات است.

۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.