صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۱۱:۵۷ ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

تمهیدات اورژانس برای آلودگی هوای تهران

اکوبورس: اورژانس تهران تمهیدات اورژانس برای آلودگی هوای تهران را تشریح کرد.
تمهیدات اورژانس برای آلودگی هوای تهران

به گزارش اکوبورس به نقل ازدکتر یحیی صالح طبری در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: با توجه به میزان آلودگی هوای شهر تهران امروز ناوگان مرکز اورژانس تهران در میادین پر تردد شهر مستقر شدند.

دکتر طبری گفت: این مناطق از جمله میدان تجریش، میدان انقلاب، میدان امام خمینی و میدان راه آهن هستند. در این مناطق ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه موبایل کلینیک مستقر است.

سرپرست مرکز اورژانس تهران اظهار کرد: شهروندان در صورت احساس تنگی نفس، دو بینی، سردرد، سرگیجه، تهوع و... به عوامل اورژانس مراجعه کنند تا به مشکل آنها رسیدگی و اقدامات لازم انجام شود، همچنین در صورت نیاز به خدمات بیشتر، عوامل اورژانس شهروندان را به مراکز درمانی انتقال می‌دهند.

دکتر طبری افزود: استقرارهای اورژانس از ساعت ۹ صبح آغاز شده و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت.

برچسب ها
اخبار مرتبط

علت طولانی شدن گردش «دلتا» در ایران / تهدید «اُمیکرون» برای ۷ میلیون واکسن‌نزده

اکوبورس: عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با اشاره به وضعیت فعلی شیوع کرونا در کشور، از احتمال افزایش موارد بیماری ظرف هفته‌های آتی خبر داد و گفت: متاسفانه حدود ۷ میلیون نفر در کشور هنوز هیچ نوع واکسنی تزریق نکرده‌اند و امیکرون می‌تواند برای این افراد یک تهدید بزرگ باشد.

۱۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب

گردش ۴۰ درصدی "اُمیکرون" در کشور

اکوبورس: دبیر کمیته اپیدمیولوژی و پژوهش کمیته علمی کشوری مقابله با کووید۱۹ با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۴۰ درصد از موارد کرونایی که در کشور در حال گردش است، از نوع سویه اُمیکرون است، گفت: درصد ابتلا به اُمیکرون و تعداد موارد بیماری در کشور در حال افزایش است و به نظر می‌رسد که سیگنالی برای موج ششم دریافت کرده‌ایم و در صورت ادامه این شرایط، هفته آینده اُمیکرون به ویروس غالب در کشور بدل می‌شود.

۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!