صفحه نخست »» سیاسی ۱۱:۳۳ ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

جزییات تصادف مرگبار "سرویس مدرسه"/ علت حادثه؛ برخورد کامیون با مینی‌بوس

اکوبورس: رییس پلیس راه استان کرمانشاه در تشریح جزییات واژگونی مینی بوس سرویس مدرسه در محور هلشی به ماهیدشت، گفت: برخورد کامیون از پشت با مینی بوس علت این سانحه بوده است.
جزییات تصادف مرگبار

به گزارش اکوبورس به نقل ازسرهنگ دستغیب در گفت و گو با ایسنا در تشریح جزییات این حادثه اظهار کرد: ساعت 8:50 دقیقه صبح امروز (17 آذر) یک مورد تصادف در محور هلشی به سمت ماهیدشت به نیروهای پلیس راه گزارش شد.

وی افزود: با رسیدن ماموران به صحنه حادثه مشخص شد که یک کامیون کمپرسی با یک دستگاه مینی بوس برخورد داشته است.

دستغیب گفت: محور هلشی به ماهیدشت محور فرعی است که صبح امروز مه گرفتگی داشته و راننده کامیون بر اثر مه دید کافی نداشته و از پشت با مینی بوس برخورد می کند.

وی افزود: بر اثر شدت این برخورد مینی بوس 20 متر جلوتر واژگون می شود و متاسفانه چند تن از سرنشینان مجروح می شوند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این مینی بوس سرویس مدرسه بوده و سرنشینان آن دانش آموزان مقطع متوسط اول بوده اند.

دستغیب گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته سر صحنه تصادف فوتی نداشته ایم، اما تعدادی مجروح شده اند که به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

بر اساس اعلام اورژانس استان کرمانشاه در این حادثه دو نفر جان خود را از دست دادند و 16 نفر نیز در مراکز درمانی تحت درمان هستند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

وجود منافع مشترک و تعاملی بین تهران و مسکو در منطقه امنیت‌ساز است

اکوبورس: رئیس جمهور با اشاره به جایگاه برجسته جمهوری اسلامی ایران و روسیه در منطقه اظهار کرد: همکاری و گفتگوهای تهران و مسکو در تقویت امنیت منطقه و ارتقای سطح روابط اقتصادی و تجاری مؤثر است.

۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ادامه مطلب

سبحانی‌نیا: بودجه ۱۴۰۱ باید برای مردم تحمل‌پذیر باشد

اکوبورس: نماینده سابق مجلس با بیان اینکه در بررسی لایحه بودجه آنچه بیش از هر مورد دیگری اهمیت دارد توجه به تورم، گرانی و فشارهای اقتصادی بر اقشار مختلف مردم است، اظهار کرد: نمایندگان مجلس باید در تصویب بودجه به نحوی عمل کنند که قشر آسیب‌پذیر جامعه بیش از این تحت فشار قرار نگیرد و حتی فشارها بر این قشر کاسته شود تا بودجه سال آینده برای مردم تحمل‌پذیر باشد.

۱۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب

حضور از رختخواب سر کلاس درس کفایت نمی‌کند

اکوبورس: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: آموزش مجازی و حضوری باید به صورت مکمل دنبال شود و قطعا آموزش چهره به چهره با حضور فیزیکی در محیط آموزشی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

۱۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب

با دستور کار توسعه روابط اقتصادی بین ایران و روسیه انجام می‌شود

اکوبورس: آیت‌الله سید ابراهیم رییسی، رییس دولت سیزدهم در روزهای آتی در اولین سفر دو جانبه خود در مقام رییس جمهور به دعوت چندین باره "ولادیمیر پوتین" رییس جمهور روسیه به مسکو سفر می‌کند تا در ملاقاتی مفصل با همتای روس خود در ارتباط با موضوعات مهم روابط دوجانبه و برنامه‌های دو کشور برای توسعه مناسبات در حوزه‌های مختلف از جمله عرصه اقتصادی و تجاری رایزنی و گفت‌وگو کند.

۱۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!