صفحه نخست »» سیاسی ۱۰:۵۵ ۱۴۰۰/۰۹/۱۶

قالیباف: تحول در حکمرانی تحول در وزارت ارتباطات است

اکوبورس: رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص وظایف محتوایی و زیرساختی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: تحولی که در حکمرانی در مجلس مورد نظر ما می‌باشد که چالش اصلی امروز کشور هم هست تحول در همین وزارتخانه ارتباطات می‌باشد.
قالیباف: تحول در حکمرانی تحول در وزارت ارتباطات است

به گزارش اکوبورس به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: بحث امروز ما در خصوص وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بسیار مهم است. این وزارتخانه هم در حوزه زیرساختی و هم در حوزه محتوایی بار سنگینی بر دوش دارد که البته کمیسیون فرهنگی و دیگر کمیسیون‌ها می‌توانند به مباحث محتوایی این حوزه توجه داشته باشند.

رئیس مجلس اضافه کرد: تحول در حکمرانی که در مجلس شورای اسلامی مورد نظر ما می‌باشد و امروز چالش اصلی کشور است در واقع تحول در این وزارتخانه است. متاسفانه در دولت گذشته در این بخش عقب‌ماندگی‌هایی داشتیم که امیدواریم اکنون وزیر آمادگی یک تحول جدی در این بخش را داشته باشد. از همکاران می‌خواهم که به مباحث این حوزه و گزارش مهمی که قرائت شد توجه لازم را داشته باشند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

وجود منافع مشترک و تعاملی بین تهران و مسکو در منطقه امنیت‌ساز است

اکوبورس: رئیس جمهور با اشاره به جایگاه برجسته جمهوری اسلامی ایران و روسیه در منطقه اظهار کرد: همکاری و گفتگوهای تهران و مسکو در تقویت امنیت منطقه و ارتقای سطح روابط اقتصادی و تجاری مؤثر است.

۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ادامه مطلب

سبحانی‌نیا: بودجه ۱۴۰۱ باید برای مردم تحمل‌پذیر باشد

اکوبورس: نماینده سابق مجلس با بیان اینکه در بررسی لایحه بودجه آنچه بیش از هر مورد دیگری اهمیت دارد توجه به تورم، گرانی و فشارهای اقتصادی بر اقشار مختلف مردم است، اظهار کرد: نمایندگان مجلس باید در تصویب بودجه به نحوی عمل کنند که قشر آسیب‌پذیر جامعه بیش از این تحت فشار قرار نگیرد و حتی فشارها بر این قشر کاسته شود تا بودجه سال آینده برای مردم تحمل‌پذیر باشد.

۱۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب

حضور از رختخواب سر کلاس درس کفایت نمی‌کند

اکوبورس: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: آموزش مجازی و حضوری باید به صورت مکمل دنبال شود و قطعا آموزش چهره به چهره با حضور فیزیکی در محیط آموزشی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

۱۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب

با دستور کار توسعه روابط اقتصادی بین ایران و روسیه انجام می‌شود

اکوبورس: آیت‌الله سید ابراهیم رییسی، رییس دولت سیزدهم در روزهای آتی در اولین سفر دو جانبه خود در مقام رییس جمهور به دعوت چندین باره "ولادیمیر پوتین" رییس جمهور روسیه به مسکو سفر می‌کند تا در ملاقاتی مفصل با همتای روس خود در ارتباط با موضوعات مهم روابط دوجانبه و برنامه‌های دو کشور برای توسعه مناسبات در حوزه‌های مختلف از جمله عرصه اقتصادی و تجاری رایزنی و گفت‌وگو کند.

۱۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!