صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۰:۲۹ ۱۴۰۰/۰۹/۱۶

فراخوان دومین نمایشگاه مجازی استانی کتاب

اکوبورس: ناشران سراسر کشور می‌توانند از چهارشنبه (هفدهم آذرماه ۱۴۰۰) برای حضور در «هفدهمین نمایشگاه کتاب استان آذربایجان غربی» ثبت‌نام کنند.
فراخوان دومین نمایشگاه مجازی استانی کتاب

به گزارش اکوبورس به نقل ازروابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، دومین نمایشگاه مجازی استانی کتاب در سال جاری با حضور ناشران سراسر کشور به مدت هفت روز از هشتم تا چهاردهم دی‌ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

از این‌رو، ناشران سراسر کشور می‌توانند از هفدهم تا بیست‌وپنجم آذرماه ۱۴۰۰ برای حضور در نمایشگاه مجازی کتاب استان آذربایجان غربی به نشانی اینترنتی www.ketab.ir مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، دومین نمایشگاه مجازی استانی کتاب در سال ۱۴۰۰ را برگزار خواهد کرد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

اکران «قهرمان» فرهادی رضایت بخش بود ؟

اکوبورس: سعید خانی با تاکید بر اینکه فیلم سینمایی «قهرمان» تا کمتر از دو هفته آینده رو پرده خواهد بود، بیان کرد: تا امروز پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی سینمای ایران، «قهرمان» بوده که نزدیک به ۱۱میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در گیشه فروخته است.

۱۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ادامه مطلب

پژمان بازغی این روزها مشغول چه کاری است؟

اکوبورس: پژمان بازغی در آخرین ایفای نقش در یک سریال، با مجموعه «افرا» به قاب تلویزیون آمد. او سال ها قبل در سریالی با نام «لبه تاریکی» بازی کرده بود که این روزها در شبکه آی فیلم بازپخش می شود. بازغی نقاط قوت این مجموعه دهه هشتاد را، داشتن فضایی مناسب، داستانی جذاب، همکاری خوب گروه تولید و در نهایت کارگردانی قوی دانست.

۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب

تهران میزبان کدام کنسرت‌ها خواهد بود؟

اکوبورس: با آغاز زمستان سیل برگزاری کنسرت‌های پاپ آغاز شد و رفته رفته در کنار لیست بلندبالای برگزاری کنسرت‌های پاپ، سایر ژانرها نیز به این لیست اضافه شده و در روزهای آینده علاوه بر ژانر پاپ شاهد برگزاری کنسرت در دیگر حوزه‌ها نیز خواهیم بود.

۱۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!