صفحه نخست »» اقتصادی ۱۴:۱۴ ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
معاون وزیر راه:

کریدورهای ترانزیتی ریلی فعال می شود

اکوبورس: مدیرعامل راه آهن از تلاش برای فعال سازی کریدورهای ترانزیتی ریلی راه آهن خبر داد.
کریدورهای ترانزیتی ریلی فعال می شود

به گزارش اکوبورس به نقل از مهر، سیدمیعاد صالحی صبح امروز در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید راه آهن جمهوری اسلامی ایران و تکریم مدیرعامل سابق با بیان اینکه حوزه‌های باری و مسافری ریلی حوزه‌هایی هستند که باید به آنها توجه ویژه ای شود گفت: در برخی مناطق چشمه بار داریم اما ریل نداریم و در جای دیگر ریل هست اما بار نداریم.

وی افزود: در بحث نوسازی اولویت ما حمایت از تولید داخل است و ظرفیت‌های مغفول داریم.

معاون وزیر راه ادامه داد: تأمین مالی از مسیرهای مختلف و سرمایه گذاری خارجی و فعال سازی کریدورهای خارجی را پیگیری می‌کنیم.

مدیرعامل راه آهن ادامه داد: برخی جاها چشمه بار مهمی با بازدهی بالا وجود دارد که با یک آنتنی کمتر از ده کیلومتری به شبکه متصل می‌شود

صالحی در حل مشکلات استخدامی و حقوق و دستمزد کارکنان راه آهن تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وسعت کشور از فواصل بالای هزار کیلومتر جا مانده ایم.

برچسب ها
اخبار مرتبط

حقوق بالای ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برای مدیران تخلف است

اکوبورس: دبیر سامانه حقوق و دستمزد گفت: کف و سقف حقوق‌های ثبت شده در سامانه پاکنا از براساس قوانین مختلفی تعیین می‌شود، اما دریافتی بیش از ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان توسط مدیران غیرقانونی است.

۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ادامه مطلب

دلایل گرانی اخیر دلار در بازار غیررسمی

اکوبورس: در روزهای اخیر روند صعودی قیمت دلار در بازار غیررسمی ادامه یافت که یکی از عوامل موثر بر آن را می‌توان به‌ نتیجه نرسیدن مذاکرات وین در دور نخست دانست، اما به اعتقاد کارشناسان تا زمانی که تورم بالا در اقتصاد ایران وجود دارد، نمی توان انتظار دیگری داشت. در این شرایط دولتمردان نیز عقیده دارند که افزایش نرخ ارز ارتباط مستقیمی با شروع مذاکرات برجامی دارد.

۱۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!