صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۰:۵۲ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

آغاز پخش سریال جاسوسی «سرجوخه» از سه شنبه

اکوبورس: تلویزیون با پخش تیزری از «سرجوخه» زمان آغاز پخش این سریال جاسوسی اجتماعی را سه شنبه ـ ۲۷ مهر ماه ـ اعلام کرد.
آغاز پخش سریال جاسوسی «سرجوخه» از سه شنبه

به گزارش اکوبورس به نقل از ایسنا، درام جاسوسی اجتماعی «سرجوخه» نوشته‌ حسین امیرجهانی از دو روز دیگر هر شب ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

 این مجموعه از پاییز سال گذشته به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری کلید خورد و به صورت همزمان در داخل و خارج از کشور تصویربرداری شد.

«سرجوخه» با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان، از دو گروه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق، موانع و اتفاقات زیادی سر راهشان قرار می‌گیرد و روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

سامان صفاری، علی اوسیوند، حبیب دهقان نسب، علیرضا جلالی تبار،حمیدرضا محمدی، آرش آصفی و نازنین کیوانی از جمله بازیگران «سرجوخه» هستند.

رضا یزدانی قطعه «تنهام نذار رفیق» را به تازگی برای تیتراژ سریال «سرجوخه» به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی احمد معظمی خوانده است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

معاونت هنری از انوار تا سالاری

اکوبورس: محمود شالویی پس از دو ماه اداره کردن معاونت هنری در مقام سرپرست و عزل و نصب‌های متعدد در این معاونت و در حالی که تا ساعتی قبل هم با همین عنوان در مراسمی حاضر بود و انتظار می‌رفت حکم معاونت به نام خودش ثبت شود، جای خود را به محمود سالاری داد.

۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ادامه مطلب

شماره بیست‌وهشتم ماهنامه «سه‌نقطه» (مکتوب طنز [+ جد] فارسی) با پرونده ویژه «کافِ کافه» منتشر شد.

اکوبورس: «سه‌نقطه» ۲۸ به «کافه کافه‌نشین‌ها، از دیت اول الی شام آخر» تقدیم شده است و عمده مطالب این شماره به کافه و کافه‌روندگان و کافه‌دارندگان و زیست کافه‌ای اختصاص دارد. همچنین می‌توانید با اسکن کردن کیوآرکد روی جلد این شماره، به‌صورت الکترونیک مجله را تورق کنید و نگاهی اجمالی به مطالب و فصل‌های آن بیندازید.

۱۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ادامه مطلب

برنامه ایران برای جذب تماشاگران جام جهانی و پیشنهاد قطر

اکوبورس: در سومین نشست کارگروه ویژه جذب تماشاگران جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، آسان و ارزان کردن ویزای ایران، جذب کشتی‌های کروز در طول جام جهانی و پیشنهادهای قطر به ایران برای چگونگی جذب تماشاگران، بررسی شد.

۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!