صفحه نخست » بورس بانک و بیمه ۱۵:۱۱ ۱۳۹۷/۰۷/۲۸

گزارش بازار سهام ایران در روز شنبه 28 مهرماه

اکوبورس: بازار سهام ایران صبح خود را با نگاه مثبت سرمایه گذاران نسبت به آینده شروع کرد، به طوری که نرخ های پیشنهادی اکثر سهم ها در بازه ی زمانی پیش گشایش مثبت بود و در کم تر از یک ساعت گذشته از بازه ی زمانی شروع معاملات بسیاری از سهم ها از جمله سهم های شاخص ساز به صف خرید خود نزدیک شدند و تا پایان معاملات به همین ترتیب به فعالیت خود ادامه دادند.
گزارش بازار سهام ایران در روز شنبه 28 مهرماه

به گزارش اکوبورس، بازار سهام ایران صبح خود را با نگاه مثبت سرمایه گذاران نسبت به آینده شروع کرد، به طوری که نرخ های پیشنهادی اکثر سهم ها در بازه ی زمانی پیش گشایش مثبت بود و در کم تر از یک ساعت گذشته از بازه ی زمانی شروع معاملات بسیاری از سهم ها از جمله سهم های شاخص ساز به صف خرید خود نزدیک شدند و تا پایان معاملات به همین ترتیب به فعالیت خود ادامه دادند.

بورس اوراق بهادار تهران امروز بیش از 5646 واحد صعود کرد و با قدرت از مرز 188000 واحد عبور کرد. همچنین ارزش معاملات این بازار بالغ بر 920 میلیارد تومان بود که باعث شد تا 2.69 میلیارد سهم در این بازار جابه جا شود. نمادهای فولاد و پارس هر کدام با تاثیر 369 و 310 واحدی بر شاخص بیشترین تاثیر را بر روی شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران داشتند.

فرابورس ایران نیز روز مثبتی را تجربه کرد البته نه به اندازه رقیب با سابقه خود  به طوری که شاخص ایفکس این بازار با افزایشی اندک به رقم 2089 واحدی رسید. ارزش معاملات این بازار برابر با 834 میلیارد تومان بود و باعث شد که بیشتر از 1.15 میلیارد سهم در این بازار جابه جا شد همچنین پتروشیمی زاگرس و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه  بیشترین اثر را بر شاخص ایفکس داشتند.

گزارش از محمدحسین جعفری

 

برچسب ها دلار ، بورس ،
اخبار مرتبط

چه شرکت‌هایی در لیست عرضه اولیه بورس هستند؟

اکوبورس: نخستین نشست مطبوعاتی مدیرعامل بورس تهران در سال ۹۸ روز گذشته برگزار شد. در این نشست علی صحرایی با تشریح عملکرد بازار سرمایه در سال ۹۷ به مهم‌ترین‌ برنامه‌های شرکت بورس در سال پیش‌رو اشاره کرد.

۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

نرخ سود بانکی در سال ۹۸ چگونه تعیین می‌شود؟

اکوبورس: مشاور سابق بانک جهانی و استاد دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، معتقد است عدم تمدید معافیت خرید نفت ایران از سوی آمریکا از ماه جولای سال جاری (اواسط تابستان) به صورت جدی تاثیر خود را بر اقتصاد ایران، از جمله صادرات و بازارهای داخلی مانند بازار ارز می‌‎گذارد.

۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

مدیریت دارایی‌های خرد در صندوق‌های سرمایه‌گذاری بورسی

اکوبورس: یک کارشناس ارشد بازار سرمایه با تشریح راهکارهای افزایش بازدهی سرمایه‌های کوچک در بازارهایی غیر از دلار و سکه گفت: مدیریت دارایی‌های خرد در صندوق‌های سرمایه‌گذاری بورسی امکان‌پذیر است.

۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.