صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۱۲:۳۴ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
رئیس سازمان حج و زیارت:

۲ مرکز درمانی در کربلا و نجف به زائران ایرانی خدمات می‌دهد

اکوبورس: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: دو مرکز پزشکی حج و زیارت در کربلا و نجف اشرف به زائران ایرانی نیازمند خدمات پزشکی و درمانی خدمت رسانی می‌کند.
۲ مرکز درمانی در کربلا و نجف به زائران ایرانی خدمات می‌دهد

به گزارش اکوبورس به نقل از سازمان حج و زیارت؛ علی رضا رشیدیان روز سه شنبه در جریان سفر به عراق و حضور در شهر نجف اشرف از درمانگاه نباء جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی که به صورت موقت برای خدمت رسانی به زوار ایرانی اربعین حسینی فعال شده بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی و فعالیت این مرکز قرارگرفت.

وی همچنین گفت : ستاد بیمه ای نیز در سه شهر زائرپذیر عراق کربلا(دفترمرکزی) ، نجف و کاظمین استقرار کامل پیدا کرده و آماده خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله امام حسین(ع) است.

وی عنوان کرد : با بیمارستان های حکیم و صدر درشهر نجف و نیز بیمارستان امام حسین(ع) و زین العابدین (ع) در شهر کربلا مذاکره و مقرر شده تا به زائرین ایرانی همانند زائرین عراقی خدمات دهند.

وی ابراز امیدواری کرد : تا در قالب قرارداد منعقده فی مابین شرکت سهامی بیمه ایران و سازمان حج و زیارت به بهترین شکل به زائران خدمت رسانی شود.

وی در این بازدید گفت: بخش ها مختلف این درمانگاه آماده شده از امروز سه شنبه خدمات دهی به افراد ومراجعین نیازمند خدمات درمانی آغاز کرده اند.

او با اشاره به اینکه بخش های داروخانه ، آزمایشگاه و خدمات پرستاری در این درمانگاه فعال است ، ابراز امیدواری کرد: هیچ زائر ایرانی بیمار نشود اما آمادگی های لازم برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی در کربلا و نجف فراهم شده است.

وی همچنین از نخستین زائر بستری موقت در مرکز درمانی نباء نیز عیادت کرد.

گفتنی است، علی رضا رشیدیان رئیس سازمان‌حج و زیارت به منظور بررسی اقدامات و تدارکات انجام شده برای خدمت رسانی به زائران اربعین روز سه شنبه به عراق سفر کرد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

«شناسایی ژنتیک ویروس کرونا» بهترین پژوهش کشور در حوزه کووید ۱۹ شد

اکوبورس: انجام مطالعه «منشاء، پویایی انتقال و تنوع ژنتیکی ویروس SARS-CoV-۲» در مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، به عنوان بهترین پژوهش کشور در حوزه کووید ۱۹ انتخاب شد.

۱۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!