صفحه نخست »» سیاسی ۱۰:۱۸ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

توصیه نماینده لنگرود برای فرآوری محصولات کشاورزی بر پایه فناوری

اکوبورس: یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فرآوری محصولات کشاورزی بر پایه فناوری علاوه بر درآمدزایی برای کشور، اشتغال زایی نیز به دنبال دارد.
توصیه نماینده لنگرود برای فرآوری محصولات کشاورزی بر پایه فناوری

به گزارش اکوبورس به نقل از ایسنا، پرویز محمدنژاد نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:

« تاکنون هیچ فرآوری محصولات ‎کشاورزی بر پایه ‎فناوری از سوی وزارت کشاورزی صورت نگرفته است. بسیاری از کارگاه ها، ‎کارخانه ها و ‎شهرک های ‎صنعتی راکد هستند.

اگر بخواهیم تعدادی از این مجموعه ها را در زمینه فناوری محصولات کشاورزی به کار بگیریم ضمن درآمدزایی برای مردم ‎اشتغال نیز ایجاد کرده ایم.»

برچسب ها
اخبار مرتبط

بورل: با نقشه دوم برای مساله هسته‌ای ایران موافق نیستم

اکوبورس: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر از سرگیری هر چه سریع تر مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین، گفت: با پلان B (نقشه دوم) مطرح شده از سوی مقامات صهیونیستی برای مواجهه با مساله هسته‌ای ایران در صورت شکست مذاکرات وین موافق نیست.

۱۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ادامه مطلب

درخواست قالیباف از وزارت خارجه و روشنگری درباره قانون مربوط به اموال مسئولان

اکوبورس: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از وزارت امور خارجه می خواهیم که در این شرایط حساس و در راستای حفظ امنیت و ثبات منطقه ضمن انجام اقدامات لازم، مواضع حکیمانه و عاقلانه جمهوری اسلامی ایران را فعالانه منعکس و پیگیری کنند.

۱۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ادامه مطلب

آخرین وضعیت هندی‌ها برای سرمایه‌گذاری در چابهار

اکوبورس: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: گرچه تحریم‌ها و خلف وعده برخی سازندگان بین‌المللی در سرمایه‌گذاری برای توسعه بندر چابهار از طریق اپراتور هندی بی‌تاثیر نبوده است اما انتظار عملکرد بهتری از هندی‌ها داریم و امیدواریم هر چه سریعتر تجهیزات مورد نیاز این بندر تامین و وارد شود.

۱۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!