صفحه نخست »» سیاسی ۱۰:۱۷ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

درخواست شاکری از دادستان تهران برای ورود به گران فروشی پروازهای اربعین

اکوبورس: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مگر دستگاه های ذی ربط و نهادهای نظارتی خبر ندارند که هرساله مراسم اربعین هست و زائران به کربلا می روند پس چرا اجازه تکرار گران فروشی ایرلاین ها در این ایام را می دهند؟
درخواست شاکری از دادستان تهران برای ورود به گران فروشی پروازهای اربعین

به گزارش اکوبورس به نقل ازاقبال شاکری در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت برخورد با گران فروشی ایرلاین ها در ایام اربعین، بیان کرد: متاسفانه ایرلاین ها به بنگاه های اقتصادی سرکشی تبدیل شده اند و تابع هیچ قانونی نیستند. ما شاهد هستیم که به صورت خود سر قیمت بلیت ها را افزایش می دهند و سود خود را می برند، سپس با آن ها برخورد می شود و آنها نرخ را کمی تعدیل می کنند. مجددا چند ماه بعد این کار را تکرار کرده و به نوعی به یک ترفند برای سود دهی تبدیل شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: تمام مشکل ما در این حوزه به نهادهای نظارتی باز می گردد. امروز مردم از نهادهای نظارتی، وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی مطالبه پیگیری این موضوع را دارند. این امر اصلا قابل قبول نیست که در ایام اربعین ۳ الی ۴ برابر قیمت مصوب بلیت ها را به فروش برسانند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اما نکته تامل برانگیز این است که مگر ستاد اربعین، وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری خبر ندارند که هرساله مراسم اربعین برپا شده و زائران به کربلا می روند پس چرا اجازه تکرار هر ساله این تخلف را می دهند؟ متاسفانه این ضعف اساسی دستگاه های نظارتی است که به موقع با متخلفان برخورد نمی کنند.

شاکری در پایان تاکید کرد: از دادستان تهران تقاضا دارم برای رسیدگی به این مطالبه مردم هرچه سریع تر به این موضوع ورود کرده و جلوی تخلف و گران فروشی ایرلاین ها را در ایام اربعین بگیرد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

بورل: با نقشه دوم برای مساله هسته‌ای ایران موافق نیستم

اکوبورس: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر از سرگیری هر چه سریع تر مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین، گفت: با پلان B (نقشه دوم) مطرح شده از سوی مقامات صهیونیستی برای مواجهه با مساله هسته‌ای ایران در صورت شکست مذاکرات وین موافق نیست.

۱۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ادامه مطلب

درخواست قالیباف از وزارت خارجه و روشنگری درباره قانون مربوط به اموال مسئولان

اکوبورس: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از وزارت امور خارجه می خواهیم که در این شرایط حساس و در راستای حفظ امنیت و ثبات منطقه ضمن انجام اقدامات لازم، مواضع حکیمانه و عاقلانه جمهوری اسلامی ایران را فعالانه منعکس و پیگیری کنند.

۱۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ادامه مطلب

آخرین وضعیت هندی‌ها برای سرمایه‌گذاری در چابهار

اکوبورس: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: گرچه تحریم‌ها و خلف وعده برخی سازندگان بین‌المللی در سرمایه‌گذاری برای توسعه بندر چابهار از طریق اپراتور هندی بی‌تاثیر نبوده است اما انتظار عملکرد بهتری از هندی‌ها داریم و امیدواریم هر چه سریعتر تجهیزات مورد نیاز این بندر تامین و وارد شود.

۱۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!