صفحه نخست »» شرکتها ۱۱:۲۷ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
در مجمع فوق العاده افزایش سرمایه تجلی؛

مدیرعامل «ومعادن»: مردم را در پروژه‌های پر بازده معدنی شریک می‌کنیم

اکوبورس: اکوبورس: مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) صبح روز پنجشنبه 18 شهریور در محل سالن جلسات این شرکت با حضور سهامداران عمده با موضوع افزایش سرمایه این شرکت تشکیل شد.
مدیرعامل «ومعادن»: مردم را در پروژه‌های پر بازده معدنی شریک می‌کنیم

به گزارش اکوبورس،  امیرحسین نادری مدیرعامل «ومعادن» که ریاست مجمع را برعهده داشت ضمن سخنانی، شکل گیری اولین شرکت سهامی عام پروژه در کشور را از افتخارات هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات دانست و اظهار امیدواری کرد با عملکرد صحیح اینگونه شرکتها، گام مهمی در مسیر توسعه صنعت کشور از طریق جلب مشارکت حداکثری آحاد جامعه و هدایت نقدینگی به مسیر تولید برداشته شود.

نادری با بیان اینکه سرمایه گذاری مردم در شرکت های پروژه محور چون تجلی باید بیشتر از این باشد گفت: برنامه داریم چند معدن بزرگ به مجموعه سرمایه گذاری معادن و فلزات اضافه کنیم و از مدل تجلی برای جذب سرمایه گذار در آن استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با اشاره به اینکه در بخش معدنی کمتر پروژه ای وجود دارد که بازده آن کمتر از 40 درصد باشد ادامه داد: همین الان تعداد زیادی پروژه در مجموعه ومعادن و زیر مجموعه ها وجود دارد که بازده آن بالاتر از 40 درصد است حتی در زنجیره ارزش برخی پروژه ها مثل کنستانتره بازده های بسیار بالاتری داریم و باید فضا را برای اینکه مردم در این پروژه ها مشارکت کنند باز کنیم.

وی افزود: هنر شرکت تجلی در این است که با انتخاب و مدیریت درست اجرای این طرحها و جلب اعتماد سهامداران، بخشی از نقدینگی سرگردان موجود در جامعه را برای پیشبرد صنعت به خدمت گیرد.

در ادامه این جلسه مرتضی علی اکبری، مدیرعامل شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در گزارش خود به مجمع ضمن تشکر از پشتیبانی های مدیرعامل «ومعادن» برای پیشبرد سریع کار در خصوص محل صرف سرمایه جذب شده و پروژه های جاری شرکت توضیحاتی را ارائه داد کهخلاصه آن در جدول ذیل می آید:

مدیرعامل ومعادن: مردم را در پروژه های پر بازده معدنی شریک می کنیم

در پایان و بر اساس مصوبه این مجمع، سرمایه شرکت تجلی از مبلغ یک میلیارد تومان به 6200 میلیارد تومان با سلب قسمتی از حق تقدم سهام افزایش یافت که بزرگترین افزایش سرمایه در تاریخ بورس به شمار می رود.

شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات اولین شرکت پروژه محور بازار سرمایه است که با هدف جمع آوری سرمایه های خرد و به کار گیری آنها در اجرای پروژه های منتخب معدن و صنایع معدنی در قالب یکی از زیرمجموعه های هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات فعالیت خواهد کرد.

برچسب ها دلار ، بورس ، مجمع ، معدن ،
اخبار مرتبط

مدیرعامل «ومعادن»: مردم را در پروژه‌های پر بازده معدنی شریک می‌کنیم

اکوبورس: اکوبورس: مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) صبح روز پنجشنبه 18 شهریور در محل سالن جلسات این شرکت با حضور سهامداران عمده با موضوع افزایش سرمایه این شرکت تشکیل شد.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ادامه مطلب

ظرفیت تعمیر ۵۰ هزار دستگاه کارتخوان در ماه را داریم

اکوبورس: شرکت فن‌آوران انیاک در سال ۱۳۷۸ با هدف ارائه فناوری و خدمات مهندسی نوین در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، تجارت الکترونیک و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی تأسیس شد. این شرکت از بدو تأسیس، تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای نوین و دانش‌محور برای فعالان حوزه پرداخت و مراکز پردازش تراکنش‌های مالی، اپراتورهای حوزه ارتباطات، دفاتر خدمات، اصناف، واحدهای فروشگاهی و سایر سرویس‌دهندگان با هدف ارائه زیرساخت‌های توسعه خدمات،‌ قرار داد. شرکت انیاک از سال ۱۳۹۸ با احداث یک کارخانه در منطقه شادآباد تهران، تعمیر و تول

۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!