صفحه نخست »» شرکتها ۱۷:۴۱ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳
در مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به پایان اسفندماه 99؛

«کاوه» 1400ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد

اکوبورس: در مراسم مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش(سهامی عام) مصوب شد که به ازای هر سهم مبلغ 1400 ریال به عنوان سود سهام بین سهامداران تقسیم شود.
«کاوه» 1400ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد

به گزارش اکوبورس، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش(سهامی عام) برای سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 1399 روز چهارشنبه 23 تیرماه 1400 ساعت 14 با حضور 82درصد سهامداران برگزار شد. 
در ابتدای این جلسه، مهندس "علی دهاقین" مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش یکساله هیات مدیره پرداخت و پس از آن گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارایه و مورد تایید مجمع عمومی قرار گرفت. همچنین در بخش دیگری از این مراسم که به صورت آنلاین پخش می شد، به پرسش های سهامداران از سوی رئیس مجمع، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره پاسخ داده شد.
در پایان این مراسم، پس از تصویب صورت های مالی سال منتهی به 30 اسفندماه 1399، سهامداران به تقسیم 1400ریال سود به ازای هر سهم رای دادند که به تصویب مجمع عمومی رسید.
شایان ذکر است، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در سال ۹۹، موفق به تحقق سود خالص 3442 میلیارد تومانی شده بود که نسبت به سال ۹۸، رشد قابل توجه 250 درصدی را نشان می‌دهد.

برچسب ها بورس ، فرابورس ،
اخبار مرتبط

مدیرعامل «ومعادن»: مردم را در پروژه‌های پر بازده معدنی شریک می‌کنیم

اکوبورس: اکوبورس: مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) صبح روز پنجشنبه 18 شهریور در محل سالن جلسات این شرکت با حضور سهامداران عمده با موضوع افزایش سرمایه این شرکت تشکیل شد.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ادامه مطلب

ظرفیت تعمیر ۵۰ هزار دستگاه کارتخوان در ماه را داریم

اکوبورس: شرکت فن‌آوران انیاک در سال ۱۳۷۸ با هدف ارائه فناوری و خدمات مهندسی نوین در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، تجارت الکترونیک و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی تأسیس شد. این شرکت از بدو تأسیس، تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای نوین و دانش‌محور برای فعالان حوزه پرداخت و مراکز پردازش تراکنش‌های مالی، اپراتورهای حوزه ارتباطات، دفاتر خدمات، اصناف، واحدهای فروشگاهی و سایر سرویس‌دهندگان با هدف ارائه زیرساخت‌های توسعه خدمات،‌ قرار داد. شرکت انیاک از سال ۱۳۹۸ با احداث یک کارخانه در منطقه شادآباد تهران، تعمیر و تول

۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!