صفحه نخست »» شرکتها ۰۹:۰۸ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳
علیرضا عسگری مارانی مطرح کرد

تاثیر اقدامات شستا برای ارتقای شفافیت و قیمت‌گذاری منصفانه

اکوبورس: علیرضا عسگری مارانی از پیشکسوتان بازار سرمایه با بیان این موضوع که شفافیت در همه لایه های شستا افزایش یافته گفت: قیمت گذاری منصفانه یکی از ضرورت های اقتصاد کشور است که توسط مدیران این مجموعه دنبال شده است.
تاثیر اقدامات شستا برای ارتقای شفافیت و قیمت‌گذاری منصفانه

به گزارش اکوبورس، عسگری مارانی در گفت و گو  با شستا رسانه گفت: در دوره اخیر مدیریت شستا با حضور محمد رضوانی‌فر، اول صورت‌های مالی افشا شد و سپس شستا و شرکت‌های بزرگ آن به مرور وارد بازار سرمایه شدند. این رخداد میمون و مبارک که در دوره اخیر مدیریتی شستا شکل گرفت موجب شد عملکرد مدیران بر اساس نرخ سهام در بورس مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی با بیان این‌که ارتقا شفافیت در همه لایه‌های شستا از اقدامات مهم صورت گرفته است، گفت:اقتصاد کشور از سیستم قیمت‌گذاری غیرمنصفانه رنج می‌برد، لذا سیستم قیمت‌گذاری منصفانه یکی از موارد با اهمیت در اقتصاد کشور محسوب می‌شود.شستا به عنوان یکی از مهمترین بنگاه‌های اقتصادی کشور در حوزه‌های مرتبط، چه سیمان یا دارو یا روغن‌های موتور و ... تلاش بسیاری برای حرکت به سوی قیمت‌گذاری منصفانه برداشته است و ورود سیمان به بورس کالا یکی از موثرترین اقدامات در این حوزه محسوب می‌شود.

عسگری مارانی با بیان این‌که برنامه‌ریزی و اقدامات شستا در پیگیری تحقق دریافت گزارش‌های حسابرسی شده مقبول از سازمان حسابرسی یکی از اتفاقات مهم و ارزشمندی است که به پایداری و امیدواری ذی‌نفعان کمک می‌کند، گفت:

هرچقدر صورت‌های مالی شفاف و مقبول باشد ذی‌نفعان و سهام‌داران  شستا ارزیابی بهتری از شرکت خواهند داشت و طبیعتا امید به آینده بیشتر می‌شود  به همین خاطر تلاش‌های شستا برای دریافت گزارش‌های مقبول برای آن‌هایی که به سهم نگاه بلند مدت دارند این دید را می‌دهد که می‌توانند با امید بیشتری بر روی آن تمرکز کنند.

برچسب ها بورس ، شاخص ،
اخبار مرتبط

مدیرعامل «ومعادن»: مردم را در پروژه‌های پر بازده معدنی شریک می‌کنیم

اکوبورس: اکوبورس: مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) صبح روز پنجشنبه 18 شهریور در محل سالن جلسات این شرکت با حضور سهامداران عمده با موضوع افزایش سرمایه این شرکت تشکیل شد.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ادامه مطلب

ظرفیت تعمیر ۵۰ هزار دستگاه کارتخوان در ماه را داریم

اکوبورس: شرکت فن‌آوران انیاک در سال ۱۳۷۸ با هدف ارائه فناوری و خدمات مهندسی نوین در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، تجارت الکترونیک و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی تأسیس شد. این شرکت از بدو تأسیس، تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای نوین و دانش‌محور برای فعالان حوزه پرداخت و مراکز پردازش تراکنش‌های مالی، اپراتورهای حوزه ارتباطات، دفاتر خدمات، اصناف، واحدهای فروشگاهی و سایر سرویس‌دهندگان با هدف ارائه زیرساخت‌های توسعه خدمات،‌ قرار داد. شرکت انیاک از سال ۱۳۹۸ با احداث یک کارخانه در منطقه شادآباد تهران، تعمیر و تول

۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!