صفحه نخست »» شرکتها ۱۳:۵۱ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰
جعفری نکو از املاک بزرگ کیش:

دیجیتال مارکتینگ نیاز امروز بازار املاک است

اکوبورس: شرکت باتاب اندیش دومین اجلاس بین المللی مدیریت املاک و‌مستغلات را روز 14 اسفند ۱۳۹۹ با همکاری کشور امارات و باحضور اساتید برتر در این حوزه و مدیران املاک از کل کشور اجرا کرد. در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این اجلاس داشتیم که در ادامه می خوانید:
دیجیتال مارکتینگ نیاز امروز بازار املاک است

به گزارش اکوبورس،  ملیحه جعفری نکو از املاک بزرگ کیش با بیش از 17 سال سابقه کار و دارای 40 پرسنل و مشاور حرفه ای مشغول به فعالیت هستند.  

جعفری نکو در خصوص برنامه های پیش رو در حوزه کار خود گفت: ما یک شعبه و دو دفتر با مدیریت آقای علیرضا معقول داریم . به همراه مدیر فروش دفتر، تخصصی جدید و به روز را بر روی فایل ها و فروش مجموعه پیاده کردیم تا  دیجیتال مارکتینگ را در دستور کار خود قرار دهیم. ارائه فایل ها به صورت پیشرفته  و با تشکیل کانال های زنجیره ای و تبلیغات در بخش اینستاگرام و فضاهای مجازی فعالیت داریم.  از طریق معرفی و مشاوران سرمایه گذاری و تکنیک های مشابه به طور گسترده در جزیره مشغول به فعالیت هستیم.

وی عنوان کرد: مشتری خارج از کشور از دبی، قبرس و ترکیه داریم و با جذب سرمایه گذاری در این زمینه موفق بودیم. 

جعفری نکو گفت: شرکت در اجلاس های املاک و مستغلات بسیار مثمر ثمر بوده و توانستیم از راهکارهای ارائه شده استفاده لازم را ببریم. همچنین موفق شدیم با همکاری رسانه های داخلی کیش و تیزرهای تبلیغاتی به کار خود ادامه دهیم و بر پله موفقیت در جذب سرمایه گذار برسیم.

منبه: بورس فوری

برچسب ها
اخبار مرتبط

مدیرعامل «ومعادن»: مردم را در پروژه‌های پر بازده معدنی شریک می‌کنیم

اکوبورس: اکوبورس: مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) صبح روز پنجشنبه 18 شهریور در محل سالن جلسات این شرکت با حضور سهامداران عمده با موضوع افزایش سرمایه این شرکت تشکیل شد.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ادامه مطلب

ظرفیت تعمیر ۵۰ هزار دستگاه کارتخوان در ماه را داریم

اکوبورس: شرکت فن‌آوران انیاک در سال ۱۳۷۸ با هدف ارائه فناوری و خدمات مهندسی نوین در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، تجارت الکترونیک و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی تأسیس شد. این شرکت از بدو تأسیس، تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای نوین و دانش‌محور برای فعالان حوزه پرداخت و مراکز پردازش تراکنش‌های مالی، اپراتورهای حوزه ارتباطات، دفاتر خدمات، اصناف، واحدهای فروشگاهی و سایر سرویس‌دهندگان با هدف ارائه زیرساخت‌های توسعه خدمات،‌ قرار داد. شرکت انیاک از سال ۱۳۹۸ با احداث یک کارخانه در منطقه شادآباد تهران، تعمیر و تول

۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!