صفحه نخست »» شرکتها ۱۷:۵۳ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵

تجمع بزرگ سهامداران «وسدید» مقابل حوزه ریاست قوه قضائیه

اکوبورس: سهامداران گروه صنعتی سدید امروز با تجمع در مقابل حوزه ریاست قوه قضائیه خواستار پیگیر سریع اجرای حکم قطعی پرونده فرآب مبنی بر انتقال 33 درصد سهام شرکت مذکور به «وسدید» شدند.
تجمع بزرگ سهامداران «وسدید» مقابل حوزه ریاست قوه قضائیه

به گزارش اکوبورس ، شرکت گروه صنعتی سدید با نماد «وسدید» از سال 1380 در بازار سرمایه فعال است. این هلدینگ عظیم پیمانکاری، اجرای بسیاری از پروژه‌های ملی را انجام داده و در حال حاضر نیز بخش اعظمی از اجرای پروژه استراتژیک انتقال نفت کوره به جاسک و پروژه انتقال آب دریای عمان به استان‌های درگیر خشکسالی بر عهده این شرکت است. طی چند سال گذشته این شرکت توانسته با قطع دست شرکت‌های خارجی و اتکاء به توان داخل موجب احیا و رشد سودآوری و اخذ پروژه‌های جدید شود. همه این موارد باعث شد که توجه سهامداران بازار سرمایه به این شرکت جلب شود و در حال حاضر «وسدید» دارای بیش از 40 هزار سهامدارا در بازار سرمایه است.

شرکت در چندین موعد زمانی اقدام به شفاف سازی در خصوص رای پرونده فرآب و حکم قطعی دادگاه مبنی بر انتقال 33 درصد سهام شرکت مذکور به«وسدید» در کدال کرد اما متاسفانه اجرای این حکم تا به امروز تاخیر افتاده و این سهم با توجه به ارزنده بودن بنا به امر طی چندین ماه گذشته در صف فروش قفل شده است. تا جایی که سهامداران این شرکت امروز با تجمع در مقابل حوزه ریاست قوه قضائیه پیگیر اجرای حکم قطعی دادگاه شدند.

در نهایت یکی از مدیرانی که پیگیری امور سهامداران را دست دارد از مردم درخواست کرد جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت در شرایط خاص کشور تجمع پایان یابد. البته سهامداران در صورتی قبول کردند که نمایندگان سهامداران با دکتر رفاهی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه جهت پیگیری درخواست سهامداران جلسه‌ای را داشته باشند.

براین اساس نماینده سهامداران در دفتر معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه حضور یافت و بعد از صورتجلسه و دریافت تمامی مستندات و ثبت گزارش تجمع سهامداران، در جلسه ای جداگانه با معاونت قوه دکتر رفاهی مداراک و مستدات این امر را ارائه دادند و ایشان با بررسی مدارک و شنیدن توضیحات پرونده از نحوه جلوگیری از اجرای حکم تعجب کرده و براساس مستندات سهامداران شرکت گرو ه صنعتی سدید را کاملا محِق  دانستند و دستور پیگیری فوری و ارجاع خواسته سهامداران به رئیس قوه قضاییه را دادند.

در پایان نیز دکتر رفاهی اعلام کردند که شخصا این موضوع را شفاهی با رییس قوه مطرح و پیگیری خواهند کرد و نتیجه را به اطلاع سهامداران خواهند رساند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

مدیرعامل «ومعادن»: مردم را در پروژه‌های پر بازده معدنی شریک می‌کنیم

اکوبورس: اکوبورس: مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) صبح روز پنجشنبه 18 شهریور در محل سالن جلسات این شرکت با حضور سهامداران عمده با موضوع افزایش سرمایه این شرکت تشکیل شد.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ادامه مطلب

ظرفیت تعمیر ۵۰ هزار دستگاه کارتخوان در ماه را داریم

اکوبورس: شرکت فن‌آوران انیاک در سال ۱۳۷۸ با هدف ارائه فناوری و خدمات مهندسی نوین در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، تجارت الکترونیک و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی تأسیس شد. این شرکت از بدو تأسیس، تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای نوین و دانش‌محور برای فعالان حوزه پرداخت و مراکز پردازش تراکنش‌های مالی، اپراتورهای حوزه ارتباطات، دفاتر خدمات، اصناف، واحدهای فروشگاهی و سایر سرویس‌دهندگان با هدف ارائه زیرساخت‌های توسعه خدمات،‌ قرار داد. شرکت انیاک از سال ۱۳۹۸ با احداث یک کارخانه در منطقه شادآباد تهران، تعمیر و تول

۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!