صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی داخلی ۱۲:۲۰ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵
مناف هاشمی :

شهرداری روزانه حدود ۲ میلیارد از محل فروش طرح ترافیک درآمد دارد

اکوبورس: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: شهرداری از محل فروش طرح ترافیک روزانه یک تا ۲ میلیارد درآمدزایی می کند.
شهرداری روزانه حدود ۲ میلیارد از محل فروش طرح ترافیک درآمد دارد

به گزارش اکوبورس به نقل ازسید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص درآمد شهرداری از محل فروش طرح ترافیک گفت: روزانه یک تا ۲ میلیارد از محل طرح ترافیک درآمد داریم.

وی درباره اثرات محیط زیستی اجرای طرح ترافیک در تهران اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: مسئولان شرکت کنترل آلودگی هوا باید در این باره توضیح دهند.

هاشمی درباره خساراتی که از محل لغو طرح ترافیک و کاهش به شهرداری وارد شده است، گفت: بیش از پنج تا ۶ بار در ستاد کرونا گزارش خود را از تعطیلی و کاهش طرح ارائه دادیم و نتیجه این گزارش این بود که تأثیرات لغو طرح ترافیک در کاهش مسافر کمتر از پنج درصد بوده است و حتی سفرهای غیر ضروری را افزایش داده و در طول خطوط، سفرهای خودروها ۳۰۰ درصد در بعضی شرایط رشد داشته است.

وی تاکید کرد: مسئولان امر معتقدند لغو طرح ترافیک بار روانی مثبتی برای جامعه دارد و در این شرایط به کمک می‌آید و ما هم از تصمیم آنها تبعیت می‌کنیم.

معاون شهردار تهران تاکید کرد که درآمد شهرداری در این حوزه به حدود ۶۰ درصد در سال ۹۹ کاهش یافته است. و از برآوردهای کسب درآمد تا ۵۰۰ میلیاردی به کسب درآمد ۱۰۰ میلیاردی رسیدیم.

برچسب ها
اخبار مرتبط

اگر جنگ اقتصادی و کرونا نبود امروز قیمت دلار حدود ۵ هزار تومان بود

اکوبورس: رئیس جمهور با قدردانی از اقدامات و برنامه‌های پولی و بانکی بانک مرکزی در طول هشت سال گذشته اظهار داشت: با اقدامات و سیاست‌گذاری‌های بانک مرکزی و اجرای برنامه‌های اقتصادی تا حدود زیادی توانستیم فشارهای جنگ اقتصادی را از روی مردم کم کنیم.

۱۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ ادامه مطلب

همایش تجلیل از کارآفرینان، معاونت سیاسی احزاب و تشکل‌های مردمی برگزار شد

اکوبورس: همایش تجلیل از تشکل‌های مردمی سید ابراهیم رییسی با حضور و سخنرانی سردار مرتضی طلایی، مهماندوست و جمعی از کارآفرینان برتر ستادی، مجموعه اصناف کشور و معاونت سیاسی احزاب در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ ادامه مطلب

یک قرن فراز و نشیب

اکوبورس: یک قرن اخیر به واسطه تغییر در نظامات سیاسی و جابه جایی خطوط مرزی جهان که در نتیجه دو جنگ جهانی بروز کرد جوامع دو قطب و چند قطبی شدند و امروز می بینیم که کشورها به سه دسته توسعه یافته، در حال توسعه و عقب افتاده یا جهان سوم تقسیم شده اند و در تمام این سال های کشورهای پیرامونی توسط کشورهای کانونی مورد استعمار قرار گرفته اند.

۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!