صفحه نخست »» سیاسی ۱۱:۲۲ ۱۳۹۹/۱۲/۱۸

بارش باران در سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی

اکوبورس: امروز برای برخی مناطق سواحل دریای خزر، شمال‌ غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس جنوبی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
بارش باران در سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،براساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی، امروز برای برخی مناطق سواحل دریای خزر، شمال‌غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس جنوبی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. سه‌شنبه همین شرایط در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی و در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل و خراسان رضوی رخ خواهد داد.

چهارشنبه در برخی مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می‌شود.

از اوایل وقت پنجشنبه سامانه بارشی فعالی از شمال غرب و غرب وارد کشور شده و شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، شمال شرق و دامنه‌های زاگرس مرکزی را دربرمی‌گیرد.

جمعه با گسترش سامانه بارشی، فعالیت آن در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، مرکز، شمال شرق، شرق، دامنه‌های شمالی شرقی کشور خارج خواهد شد.

پیامد فعالیت این سامانه بارشی، بارش باران و وزش باد شدید، کاهش دما در مناطق سرد سیر و ارتفاعات بارش برف و باران و در مناطق جنوبی رگبار و رعد و برق خواهد بود.

سه شنبه در نوار شرقی کشور و همچنین در بخش‌هایی از کرمان، یزد، سمنان، قم و جنوب تهران وزش باد شدید موقت انتظار می‌رود.

جمعه و شنبه در برخی از مناطق شرق، جنوب شرق و جنوب کشور وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

آسمان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

واکسن برای کل ملت رایگان است

اکوبورس: رئیس جمهور با اشاره به مذاکرات احیای برجام عنوان کرد: بعضی ها پارسال و پیارسال درباره برجام فیلم درست کردند و روی دستشان باد کرده و حالا در حال پخش آن هستند، البته اینها تفکرات قدیم است و ما به آن کاری نداریم. عیبی هم ندارد که پخش بکنند چون ماهیت خودشان را افشا می کنند.

۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ ادامه مطلب

با تامین و توزیع فراوان کالا، مانع از تحقق خواسته دشمن برای ایجاد قحطی شدیم

اکوبورس: ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با توجه به ضرورت تقویت ذخایر راهبردی و حمایت از کشاورزان در سال رفع موانع تولید، پیشنهاد پرداخت جایزه تسریع در تحویل گندم را مورد بحث و بررسی قرار داد و مصوب کرد، به ازای هر کیلو خرید تضمینی گندم مبلغ یک هزار تومان به عنوان جایزه تحویل سریع به کشاورزان پرداخت شود.

۱۴:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!