صفحه نخست »» اجتماعی ۱۳:۴۳ ۱۳۹۹/۱۲/۱۳

تاریخ برگزاری «جوایز امی ۲۰۲۱» مشخص شد

اکوبورس: تاریخ برگزاری هفتاد و سومین دوره جوایز امی به همراه شبکه پخش‌کننده این رویداد اعلام شد.
تاریخ برگزاری «جوایز امی ۲۰۲۱» مشخص شد

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ددلاین، زمان برگزاری هفتاد و سومین دوره «جوایز امی» با عنوان ساعات پربیننده مشخص شد و این رویداد اکنون، در تاریخ یکشنبه ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برگزار و از شبکه CBS پخش خواهد شد.

شبکه CBS این خبر را منتشر و اعلام کرد که این جوایز همچنین از طریق سرویس نمایش آنلاین پارامونت پلاس به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود. این سرویس استریمینگ از تاریخ چهارم مارس شروع به فعالیت خواهد کرد.

اکنون تنها چیزی که راجع به آن صحبت نشده نحوه برگزاری هفتاد و سومین دوره «جوایز امی» است؛ مسئولان این رویداد باید به شرایط پاندمی کرونا و محدودیت‌های که برای تولیدات زنده ایجاد می‌کند، توجه کنند.

دوره ۲۰۲۰ این رویداد با اجرای جیمی کیمل در ۲۲ سپتامبر در رویدادی ترکیبی به صورت مجازی و حضوری برگزار شد. در آن دوره جیمی کیمل به صورت زنده در لس آنجلس حضور داشت و بیشتر اهداکنندگان جوایز و نامزد‌ها به صورت مجازی و از خانه هایشان این رویداد را همراهی می‌کردند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

پرونده آزار دختر ۱۷ ماهه و یادآوری «قاسم پور» به «ابتکار» درباره یک لایحه

اکوبورس: کشاکش آراء بین معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی بر سر لایحه «کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت»در ماجرای آزار و اذیت مرگبار دختر ۱۷ ماهه توسط پدرش داغ شده است.

۱۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!