صفحه نخست »» شرکتها ۱۶:۲۱ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
ماندانا سید طالبی کارآفرین برتر در جشنواره بانوی سرزمین من تاکید کرد:

توجه ویژه به صنایع دستی کشور، صادرات و ارز آوری به همراه دارد

اکوبورس: شرکت باتاب اندیش دومین جشنواره بانوی سرزمین من را روز چهارشنبه29 بهمن۱۳۹۹ باحضور بیش از 900 بانوی موفق و کارآفرین از اقصی نقاط ایران در حوزه های مختلف در سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی اجرا کرد.
توجه ویژه به صنایع دستی کشور، صادرات و ارز آوری به همراه دارد

به گزارش اکوبورس، در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این جشنواره داشتیم که در ذیل می‌خوانید:

ماندانا سید طالبی مدیر آموزشگاه شمیم بافت و از اعضای استاندار نویسی سازمان فنی و حرفه‌ای رشته بافت و قلاب بافی در زمینه طراحی و مد لباس بافت با 19 سال سابقه کار می باشد.

سیدطالبی در خصوص اجرای جشنواره بانوی سرزمین من گفت: امیدوارم چنین رویدادهایی هر ساله برگزار شود تا مهارت ها و دستاوردهای بانوان هنرمند مخفی از چشم دیگر مردم نماند.

سید طالبی به همکاری 65 خانم در آموزشگاه شمیم بافت اشاره کرد و گفت: آموزش ما تخصصی و همراه با نقشه خوانی است و ما دارای اولین سی دی آموزش نقشه خوانی بافت با کد استاندارد از وزارت ارشاد تهران هستیم.

مدیر آموزشگاه شمیم بافت در خصوص برگزاری چنین جشنواره های در کشور گفت: اجرای این چنین رخدادی باعث ایجاد انگیزه ای قوی و عزمی جزم برای زنانی می شود که همواره بدون در نظر گرفتن محدودیت ها در صحنه های اقتصادی خوش درخشیدند.

انشاءلله که زنان این مرز و بوم بتوانند در تمام ابعاد هنری پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته باشند و همه ابعاد هنر را در نظر بگیرند. هنر تنها در بخش زیبایی و آرایشی نمی گنجد .

امیدوارم در سال های آینده جشنواره بانوی سرزمین من تمام سطح هنر را در اختیار بگیرد و به کانون آموزشگاه های آزاد و امور صنفی توجه بیشتری کند. دیگر ابعاد هنر چون سفال گری، میناکاری، گلیم بافی و کپو بافی با شاخه های خرما از هنرهای بسیار دشوار و مورد توجه است که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

توجه ویژه به صنایع دستی می تواند توسعه و رشد را در بقیه ارکان اقتصادی به همراه بیاورد. قطعا سرمایه گذاری در رشد صنایع دستی و بومی، به صادرات می انجامد و صادرات برای کشور ارزآوری دارد.

 

برچسب ها
اخبار مرتبط

خبرهای خوش سیمان تهران

اکوبورس: مدیرعامل سیمان تهران گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای تولید ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تن کلینکر هدف گذاری کرده ایم که نسبت به سال‌های قبل بیش از یک میلیون تن رشد خواهد بود.

۱۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ ادامه مطلب

افتتاح هجدهمین شعبه پوشاک زاگرس پوش با حضور مسئولان کشوری

اکوبورس: با حضور حاتم شاه کرمی و حجت الله میرزائی معاونان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراسم افتتاح هجدهمین شعبه پوشاک زاگرس پوش در ایران مال همزمان با روز مبعث برگزار شد و تاکید کردند که توسعه فروشگاه های پوشاک زاگرس پوش نشانه استقبال مردم و پایداری تولید این برند است

۱۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ادامه مطلب

خدمات تعمیرگاهی اتوشناس

اکوبورس: تصور کنید یه قرار مهم دارید یا به یک مهمونی دعوتید که از قبل هیجان زیادی براش داشتید؛ در راه متوجه می‌شید که ماشین‌دچار مشکل شده و یا سوخت اتومبیل رو به پایان است. احتمالا در این شرایط فکر می‌کنید فقط یک فرشته‌ی نجات می‌تواند به کمک‌ کند و شما رو از این وضعیت نجات دهد ؛ اما این‌طور نیست! این روزها با پیشرفت تکنولوژی و به‌کارگیری اون در راستای راحتی و آرامش بیشتر افراد، استفاده از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خدمات آنلاین، کار رو برای شما آسان کرده و دیگه در هرجایی که باشید، با چند کلیک خدمات دریافت می ک

۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ادامه مطلب

توجه ویژه به صنایع دستی کشور، صادرات و ارز آوری به همراه دارد

اکوبورس: شرکت باتاب اندیش دومین جشنواره بانوی سرزمین من را روز چهارشنبه29 بهمن۱۳۹۹ باحضور بیش از 900 بانوی موفق و کارآفرین از اقصی نقاط ایران در حوزه های مختلف در سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی اجرا کرد.

۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!