صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۱۵:۴۴ ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
وزیر بهداشت مطرح کرد؛

لجبازی نکنید کرونا آبروی جمهوری اسلامی است نه وزارت بهداشت

اکوبورس: نمکی گفت:عده ای لجبازی می کنند اما نمی دانم با چه کسی، اگر کرونا را بردیم افتخار جمهوری اسلامی است نه وزارت بهداشت.
لجبازی نکنید کرونا آبروی جمهوری اسلامی است نه وزارت بهداشت

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سعید نمکی، وزیر بهداشت در دومین همایش سراسری مدیران ارشد بنیاد شهید و امور ایثارگران درود به روح شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و مدافع سلامت کشور گفت: من بی ریا و خالصانه می‌گویم هر وقت برای شهیدی یا مرتبط با شهدا صحبت می‌کنم به شدت احساس حقارت می‌کنم. احساس می‌کنم نه شان و منزلت آن را دارم که در محفلی که از شهدا صحبت می‌شود نه درکی دارم از آن که درباره شان و منزلت شهدا صحبت کنم.

وزیر بهداشت افزود: برای واردات واکسن مذاکراتی داشتیم و خوشبختانه به سرانجام رسیده و امیدواریم قبل از ۲۲ بهمن واکسن وارداتی را که از منابع مطمئن و بدون دغدغه است به گروه‌های هدف تزریق کنیم.

وی تاکید کرد: به آبروی فاطمه زهرا (س) و خون همه شهدا و جانبازان و ایثارگران عزیز این مملکت شر این ویروس منحوس از مملکت دور خواهد شد و روز‌های خوبی را برای مردم سرزمین خواهیم داشت.

وزیر بهداشت تاکید کرد: عده ای عادی انگاری یا لجبازی می کنند اما نمی دانم با چه کسی لجبازی می کنند. اگر کرونا را بردیم افتخار جمهوری اسلامی است نه وزارت بهداشت و اگر کرونا را باختیم آبروریزی جمهوری اسلامی است نه وزارت بهداشت.

برچسب ها
اخبار مرتبط
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!