صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۰:۴۶ ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

مهریه متفاوت نیوشا ضیغمی

اکوبورس: نیوشا ضیغمی گفت: همیشه از اینکه در مراسم خواستگاری، صحبت از سکه و مهریه شود متنفر بوده‌ام.
مهریه متفاوت نیوشا ضیغمی

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نیوشا ضیغمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون، در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، درباره میزان مهریه خود گفت: همیشه در زندگی‌ام از اینکه در مراسم خواستگاری صحبت از سکه و مهریه شود، متنفر بوده‌ام. فکر می‌کنم شأن یک خانم خیلی بیشتر از این است که با پول سنجیده شود. برای همین برای من هیچ وقت مسائل مالی مهم نبود.

وی افزود: مهریه من به نام الله تنها یک سکه طلاست. حرف‌های عجیبی در مورد زندگی من می‌زنند؛ ولی در حقیقت من و همسرم در کنار هم خیلی چیز‌ها را ساختیم. زندگی که با عشق باشد؛ ارزش بیشتری نسبت به مسائل دیگر دارد. در نهایت هم هر دو تلاش می‌کنیم تا در آینده زندگی بهتری داشته باشیم.

برچسب ها
اخبار مرتبط

بازار لباس قبل از طراح فشن به طراح آموزش دیده نیاز دارد

اکوبورس: شرکت باتاب اندیش دومین جشنواره بانوی سرزمین من را روز چهارشنبه 29 بهمن ۱۳۹۹ باحضور بیش از 900 بانوی موفق و کارآفرین از اقصی نقاط ایران در حوزه های مختلف در سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی اجرا کرد. در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این جشنواره داشتیم که در ذیل می خوانید:

۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ادامه مطلب

ایده کسب و کار ۴۸ ساعته با «خانه ما»

اکوبورس: مشاور علمی مستند مسابقه «خانه ما» با اشاره به ایده کسب و کار ۴۸ ساعته در این برنامه عنوان کرد می‌توان به درستی مشارکت بین نسلی را به شکلی واقعگرایانه در این مستند مسابقه دید.

۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!