صفحه نخست » شرکتها ۱۴:۴۵ ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
به همت هلدینگ گسترش صنایع غذایی سینا؛

نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری‌های نوین برگزار شد

اکوبورس: شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا وابسته به بنیاد مستضعفان، نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری‌های نوین در صنعت غذا را با عنوان سینا فودتک برگزار کرد.
نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری‌های نوین برگزار شد

به گزارش اکوبورس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا وابسته به بنیاد مستضعفان، نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری های نوین در صنعت غذا را با عنوان سینا فودتک با حضور صاحبکار خراسانی، رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خسرو مختاری معاونت اقتصادی بنیاد مستضعفان و سید حامد عسگری مدیرعامل هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند برگزار شد.
 
نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری‌های نوین برگزار شد

در این همایش صاحبکار خراسانی با اشاره به اینکه هم اکنون حدود ۴۰۰۰ شرکت دانش بنیان تحت مرکز شرکت های دانش بنیان معاونت فناوری ریاست جمهوری فعالیت می¬کنند، گفت: از بنیاد مستضعفان برای اقدام عملی در حوزه فناوری تشکر می‌کنم و پیشنهاد می‌کنم این بنیاد مدیر برتر خود در حوزه فناوری را مورد تقدیر قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان نیازمند مساعدت بنیاد مستضعفان هستند پیشنهاد کرد تا این شرکت‌ها از مجموعه بنیاد مستضعفان بازدید داشته باشند و متقابلا نیاز‌های فناورانه بنیاد مستضعفان توسط شرکت‌های دانش بنیاد تامین شود.

مهدی یزدان شناس معاون توسعه و فناوری هلدینگ گسترش صنایع غذایی سینا نیز گفت: این هلدینگ با پارک‌های علم و فناوری، معاونت فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز مختلف اینده و فکر جلسات مشترک دارد و تاکنون درخصوص ۷ نیاز فناورانه هلدینگ صنایع غذایی با شرکت‌های دانش بنیان انعقاد قرارداد شده است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

بانک توسعه تعاون با کاهش هزینه عملیاتی به متوسط کارآیی و اثربخشی مطلوب سازمانی دست‌یافته است

اکوبورس: امیر میرشفیعی رئیس اداره برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد صبح امروز در کارگاه آموزشی دوروزه مدیران ستادی و استانی ضمن تحلیل عوامل موثر بر متوسط کار آیی و اثربخشی بانک، این شاخص‌ها را از مناظر مالی، مشتری گرایانه، رشد و یادگیری و فرآیندهای عملیاتی بررسی کرد.

۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

بررسی راهکارهای توسعه همکاری های دو جانبه در جلسه مشترک ارتباطات زیرساخت و پست بانک

اکوبورس: به منظور توسعه همکاری های فی مابین پست بانک ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای فعالیت های این بانک به عنوان بانک تخصصی حوزه ict جلسه مشترک هیئت مدیره در پست بانک ایران تشکیل شد.

۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

گام بلند زیست محیطی ذوب آهن اصفهان

اکوبورس: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور ،در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «رونق تولید» نام گذاری شده،حفظ تولید فعلی و ارتقاء آن را با رعایت کلیه استانداردهای مختلف هدف قرار داده است.

۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

انضباط مالی محور اعتماد بانکها به واحدهای تولیدی

اکوبورس: صالح آبادی گفت: تلاش بانک توسعه صادرات ایران تداوم حفظ تولید صادرات محور و ارائه خدمات این بانک در شکل های مختلف آن اعم از سرمایه در گردش، تامین مالی طرح توسعه، تخصیص تسهیلات با نرخ های مصوب، کمک به نقل و انتقالات ارزی از طریق صرافی توسعه صادرات است.

۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.