صفحه نخست »» شرکتها ۱۴:۴۵ ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
به همت هلدینگ گسترش صنایع غذایی سینا؛

نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری‌های نوین برگزار شد

اکوبورس: شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا وابسته به بنیاد مستضعفان، نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری‌های نوین در صنعت غذا را با عنوان سینا فودتک برگزار کرد.
نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری‌های نوین برگزار شد

به گزارش اکوبورس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا وابسته به بنیاد مستضعفان، نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری های نوین در صنعت غذا را با عنوان سینا فودتک با حضور صاحبکار خراسانی، رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خسرو مختاری معاونت اقتصادی بنیاد مستضعفان و سید حامد عسگری مدیرعامل هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند برگزار شد.
 
نخستین گردهمایی نوآوری و کابرد فناوری‌های نوین برگزار شد

در این همایش صاحبکار خراسانی با اشاره به اینکه هم اکنون حدود ۴۰۰۰ شرکت دانش بنیان تحت مرکز شرکت های دانش بنیان معاونت فناوری ریاست جمهوری فعالیت می¬کنند، گفت: از بنیاد مستضعفان برای اقدام عملی در حوزه فناوری تشکر می‌کنم و پیشنهاد می‌کنم این بنیاد مدیر برتر خود در حوزه فناوری را مورد تقدیر قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان نیازمند مساعدت بنیاد مستضعفان هستند پیشنهاد کرد تا این شرکت‌ها از مجموعه بنیاد مستضعفان بازدید داشته باشند و متقابلا نیاز‌های فناورانه بنیاد مستضعفان توسط شرکت‌های دانش بنیاد تامین شود.

مهدی یزدان شناس معاون توسعه و فناوری هلدینگ گسترش صنایع غذایی سینا نیز گفت: این هلدینگ با پارک‌های علم و فناوری، معاونت فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز مختلف اینده و فکر جلسات مشترک دارد و تاکنون درخصوص ۷ نیاز فناورانه هلدینگ صنایع غذایی با شرکت‌های دانش بنیان انعقاد قرارداد شده است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

بزرگ‌ترین طرح زیست‌محیطی صنعت مس در سفر رئیس جمهور به کرمان افتتاح می‌شود

اکوبورس: اکوبورس: اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس گفت: همزمان با سفر استانی رئیس‌جمهور به کرمان، کارخانه اسید‌سولفوریک مجتمع مس سرچشمه به‌عنوان بزرگ‌ترین و مهمترین طرح زیست‌محیطی صنعت مس به‌صورت ویدئو کنفرانس و با دستور رئیس‌جمهور و با حضور وزیر صمت افتتاح می‌شود.

۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!