صفحه نخست »» اجتماعی ۰۹:۵۸ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
هوای تهران پس از ۶ روز در شرایط سالم قرار گرفت؛

باران آسمان تهران را شست

اکوبورس: هوای تهران روز گذشته تا مرز آلودگی برای همه گروههای جامعه پیش رفت اما با شروع بارندگی‌های گسترده در ساعات ابتدایی شب گذشته، آلودگی‌ها تا حد زیادی از تهران شسته شد.
باران آسمان تهران را شست

به گزارش اکوبورس به نقل از مهر، هوای تهران روز گذشته تا مرزآلودگی برای همه گروه‌های حساس جامعه پیش رفت و به دلیل افزایش غبار و رطوبت هوا با کاهش دید در این کلان شهر روبرو بودیم.

اما با شروع بارندگی‌های گسترده در ساعات ابتدایی شب گذشته آلودگی‌ها تا حد زیادی از تهران شسته شد. و کیفیت هوا پس از ۶ روز آلوده برای گروه‌های حساس جامعه در شرایط سالم قرار گرفت.

هم اکنون غلظت آلاینده‌های هوا بر روی عدد ۷۲ قرار دارد و پیش بینی می‌شود طی ساعات آتی با افزایش عبور و مرورها باز هم آلاینده‌ها بخصوص ذرات معلق کمتر از ۲‌.۵ میکرون غلظت بیشتری بگیرد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

مردم از هر گونه حضور در مرزها برای حضور در مراسم اربعین اجتناب کنند

اکوبورس: دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با تاکید بر این موضوع که امسال مرزهای زمینی کشور برای شرکت در مراسم امسال اربعین حسینی بسته است، گفت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی آرشیوی است و هیچ موردی از حضور مردم در مرزهای غربی کشور وجود ندارد.

۱۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ادامه مطلب

توضیح درباره چگونگی ثبت‌نام اینترنتی در پیش‌دبستانی و پایه‌های ورودی

اکوبورس: مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش در واکنش به اختلالات سامانه پادا گفت: مواردی از جمله ثبت نام‌ مدارس شاهد، نقل و انتقالات دانش آموزان، کارهای مربوط به امتحان نهایی دانش آموزان در شهریور ماه و سایر اقدامات باعث اوج ترافیک پادا شده بود.

۱۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ادامه مطلب

"مخازن زباله" قفل‌دار می‌شوند/ برخی افراد با خودروی شخصی از مخازن، زباله جمع‌آوری می‌کنند

اکوبورس: مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: به تدریج باید شکل مخازن فعلی را عوض کنیم تا دسترسی به آن‌ها آسان نباشد و زباله‌گرد نتوانند از مخزن زباله بردارد و این مساله در دستور کار سازمان است.

۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!