صفحه نخست »» اقتصادی »» اقتصاد کلان ۱۶:۱۴ ۱۳۹۹/۰۹/۱۲

جزییات منابع و مصارف بودجه ۲ هزار و ۴۳۵ هزار میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰

اکوبورس: منابع و مصارف لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور بیش از ۲۴ میلیون و ۳۵۷ هزار و ۷۸ میلیارد و ۹۸۶ میلیون ریال تعیین شده است.
جزییات منابع و مصارف بودجه ۲ هزار و ۴۳۵ هزار میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰

به گزارش اکوبورس، حسینعلی امیری نماینده پارلمانی رئیس جمهوری صبح‌امروز لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.  

منابع بودجه عمومی دولت از لحاظ درآمدها و واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی و مصارف بودجه عمومی دولت از حیث هزینه‌ها وتملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی،  بیش از ۹میلیون و ۲۹۸ هزار و ۲۱۷ میلیارد و ۱۷۷ میلیون ریال است.  

پیشنهاد دولت برای منابع عمومی بیش از هشت میلیون و ۴۱۳ هزار و ۴۲۷ میلیارد و ۵۲۸میلیون ریال و  درآمد اختصاصی وزارتخانه‌هاو مؤسسات دولتی بیش از ۸۸۴ هزار و ۷۸۹ میلیارد و ۶۴۹ میلیون ریال است.  

بودجه شرکت‌های دولتی،  بانک‌هاو مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت از لحاظ درآمدها و سایر منابع تأمین اعتبار بیش از ۱۵ میلیون و۶۱۹ هزار و ۵۷۰ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال و از حیث هزینه‌ها و سایر پرداخت‌ها بالغ بر ۱۵ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۵۷۰ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال تعیین شده است.  

به گزارش ایرنا،  منابع بودجه سال ۹۹ کل کشور در لایحه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی حدود ۱۹ میلیون و ۸۸۷ هزار و ۳۷۰ میلیارد و ۹۱۰ میلیون ریال تعیین شده بود.

 

جزییات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰

برچسب ها
اخبار مرتبط

مقصر گرانی بلیت هواپیما کیست؟

اکوبورس: در پی طرح مسئله افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی از سوی برخی نمایندگان مجلس، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی معتقد است که هیچ ایرلاین داخلی بلیت پروازهای داخلی خود را بالاتر از نرخ مصوب نفروخته و اگر سایتی گرانفروشی می‌کند باید با آن برخورد شود.

۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ادامه مطلب

لغو تحریم‌ها بدون پیوستن به اف‌ای‌تی‌اف اثری بر اقتصاد ندارد

اکوبورس: چند سالی است که مساله پیوستن به اف ای تی اف به مورد اختلاف جدی میان دولت، مجلس ، شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلح نظام و ... تبدیل شده، مساله‌ای که بارها از سوی اقتصاددانان نسبت به ضرورت تصمیم‌گیری در خصوص آن تذکر و هشدار داده شد.

۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!