صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۹/۱۲

برگزاری اسکار ۲۰۲۱ به صورت حضوری قطعی نیست

اکوبورس: بر خلاف گزارشی که در آن از برگزاری اسکار با حضور مردم خبر داده شده، هالیوود ریپورتر اعلام کرد هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده است.
برگزاری اسکار ۲۰۲۱ به صورت حضوری قطعی نیست

به گزارش اکوبورس به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هالیوود ریپورتر، بر خلاف یک گزارش منتشر شده که اعلام کرده نود و سومین دوره جایزه اسکار، ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ قطعاً به صورت حضوری برگزار می‌شود، نه آکادمی علوم و هنر‌های سینمایی و نه شبکه ABC که پخش کننده مراسم اسکار است، تاکنون چنین تصمیمی را نگرفته اند.

در حالی که لس آنجلس در یک تعطیلی سه هفته‌ای به دلیل افزایش تعداد موارد مبتلا به ویروس کرونا قرار دارد، منابع داخلی می‌گویند آکادمی اسکار و شبکه ABC نمی‌توانند حتی برای هفته آینده برنامه ریزی کنند، چه برسد به آنکه بخواهند در مورد سال آینده برنامه بریزند. به نظر می‌رسد اگر تلاش‌ها برای کاهش همه گیری کووید ۱۹ تا ماه آوریل شکست بخورد، برگزاری هر تجمع گسترده‌ای غیر قابل انجام خواهد بود.

علاوه بر این، آکادمی اسکار هنوز تهیه کنندگان این برنامه تلویزیونی را تأیید نکرده است که به طور واضح نقش مهمی را در شیوه برگزاری این مراسم دارند. به ویژه این تصمیم که مراسم به صورت مجازی برگزار می شود یا حضوری؟

محتمل‌ترین حالت برای برگزاری اسکار 2021 ترکیبی از مجازی و واقعی است؛ همانطور که در هفتاد و دومین جوایز امی، در ۲۰ سپتامبر اتفاق افتاد. در آن رویداد جیمی کیمل مجری بود و افرادی مثل جنیفر آنیستون و لاورن کاکس با رعایت فاصله اجتماعی حاضر شدند و مخاطبی به صورت حضوری وجود نداشت.

تاکنون در ایالت متحده آمریکا ۱۳ میلیون مبتلا به ویروس کرونا شناسایی و ۲۶۹ هزار مرگ نیز ثبت شده است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

سهم فیلم‌های استراتژیک در «فجر ۳۹»

اکوبورس: ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما که با فیلم سینمایی «تک تیرانداز» در جشنواره سی‌ونهم فجر حضور دارد، بیان کرد که در این دوره از جشنواره باید سهم فیلم‌های استراتژیک در نظر گرفته شود.

۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!