صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۱:۵۳ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱

برپایی دومین نمایشگاه ملی مجازی آثار منتشره سازمان سمت

اکوبورس: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها(سمت) اقدام به برپایی دومین نمایشگاه ملی مجازی آثار منتشره خود از اول تا پانزدهم آذرماه کرده است.
برپایی دومین نمایشگاه ملی مجازی آثار منتشره سازمان سمت

به گزارش اکوبورس به نقل ازمهر، با تداوم بیماری کووید ۱۹ و با هدف عرضه مستقیم کتابهای درسی دانشگاهی سمت و به دنبال برپایی اولین نمایشگاه ملی مجازی که با استقبال خوب مخاطبان دانشگاهی خود مواجه شد، سازمان سمت اقدام به برپایی دومین نمایشگاه ملی مجازی آثار منتشره خود نمود.

در این نمایشگاه با استفاده از تسهیلات اعطایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت)، مخاطبان قادر خواهند بود آثار چاپی و الکترونیکی منتشره سازمان سمت را با تخفیف ۵۰% خریداری کنند.

این نمایشگاه از تاریخ اول تا پانزدهم آذرماه سال جاری برپا بوده و دانشجویان و علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت samta.samt.ac.ir اقدام به تهیه آثار درخواستی خود کنند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

خاطره جهانگیر الماسی از پس از باران

اکوبورس: جهانگیر الماسی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت:فکر می کردیم دانایی و خردورزی ارزش است. حالا می فهمیم که به ما می گویند نه اینطور نیست. کسانی که می فهمند اوضاعشان پس معرکه است. در حرفه ما کسانی موفق هستند که چیزی نمی دانند!

۱۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!