صفحه نخست »» سیاسی ۱۱:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۲۵

یک نماینده مجلس تحصن و اعتصاب غذا کرد

اکوبورس: نماینده شهر بابک از تحصن در دفتر کاری و اعتصاب غذا در حمایت از محتاجان به نان شب و گرفتاران و به خاطر عدم صداقت برخی مسئولان خبر داد.
یک نماینده مجلس تحصن و اعتصاب غذا کرد

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی رضا حسینی قطب آبادی، نماینده مردم شهربابک در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در نطق میان دستورش، با انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور، به دریافت سود کلان و اخذ جریمه بانک‌ها اعتراض کرد.

او همچنین به مشکلات جانبازان و آزادگان در جهت رسیدگی به مطالبات معیشتیشان اشاره و اعلام کرد که در دفتر کاریش تحصن و اعتصاب غذا می‌کند.

حسینی قطب آبادی خطاب با عذرخواهی از خانواده‌اش بیان کرد: به عنوان سرباز ولایت در حمایت از محتاجان به نان شب و گرفتاران و به خاطر عدم صداقت برخی مسئولان این کار را انجام خواهم داد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

رویکرد کشورهای مختلف جهان درباره نظارت بر فضای مجازی

اکوبورس: سال‌ها به دلیل انحصار فناوری اطلاعات و فضای مجازی در دست برخی کشورها بخصوص آمریکا از هر تلاشی برای نظارت بر این فضا جلوگیری می‌شد، اما رویکرد کشورهای مختلف در سال‌های اخیر نشان داده این روند در حال تغییر است.

۱۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ادامه مطلب

۶۰ درصد مستمری بگیران تامین اجتماعی زیر خط فقر زندگی می‌کنند

اکوبورس: رئیس کانون عالی مستمری‌بگیران و بازنشستگان کشور، در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، نکاتی را پیرامون لایحه دائمی‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی توضیح داد.

۱۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ادامه مطلب

چمران: حتما نباید شهردار از بدنه و یا خارج از شهرداری باشد

اکوبورس: منتخب شورای ششم در پاسخ به این پرسش که نظر شما در مورد انتخاب شهردار از بدنه شهرداری و یا خارج از بدنه چیست،‌گفت: نظر صفر یا 100درصدی در این زمینه نداریم و لزوما حتما نباید شهردار از بدنه و یا خارج از بدنه شهرداری باشد.

۱۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ادامه مطلب

جهانگیری: امیدواریم با همکاری مردم از مقطع حساس اوج مصرف برق عبور کنیم

اکوبورس: معاون اول رئیس جمهور گفت: امیدوارم با اجرای مصوبات دولت، تداوم همکاری مردم و بهره گیری از راهکار‌های ارائه شده، کشور از این مقطع حساس که با اوج مصرف برق مواجه هستیم با کمترین هزینه عبور کند.

۱۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!