صفحه نخست »» شرکتها ۱۵:۰۶ ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
مدیرعامل کانون تبلیغاتی نور:

در نبود مزیت رقابتی جذابیت رقابتی مطرح می شود

اکوبورس: مدیرعامل کانون تبلیغاتی نور گفت: در میان سازمان هایی که رسالت یکسان دارند و مزیت رقابتی بین آنها وجود ندارد موضوع جذابیت مطرح می شود.
در نبود مزیت رقابتی جذابیت رقابتی مطرح می شود

به گزارش اکوبورس به نقل از تجارت طلایی، حسین خطیبی مدیرعامل کانون تبلیغاتی نور گفت: هر برند در دوره های مختلف حیات خود مجبور است تا شخصیت خود را دوباره بسازد و شخصیت جدیدش را دوباره اعلام کند.برندهای مختلف دنیا نیز در دوران مختلفی برندینگ ( بازسازی شخصیت، بازسازی ارتباط و بازسازی جایگاه خود) را انجام می دهند و رخ دادن این موضوع برای برندی مثل درسا بارها اتفاق افتاده است.هم اکنون نیز خط فکری جدیدی برای این برند شکل گرفته است.به نظر می رسد حتما پشت این کانسپت جدید اندیشه ای نهفته باشد که ما باید بدون پیش داوری منتظر بازگویی ادامه قصه درسا باشیم.
وی ادامه داد: برند سازمان، برند محصول و برند شخصی پایه ای برای نظریه total brand است و هر سازمانی وقتی قرار است برند فراگیر خودش را درست کند در ابتدا باید ساختار نهایی آن را متصور شود ضمن اینکه یکی از این سه پایه بر مبنای سازمانی که شکل گرفته ممکن است نیاز به تقویت داشته باشد.در میان سازمان هایی که رسالت یکسان دارند و مزیت رقابتی بین آنها وجود ندارد موضوع جذابیت مطرح می شود.در واقع جذابیت رقابتی موضوع مهمی است که در نبود مزیت رقابتی مطرح می شود.
مدیرعامل کانون تبلیغلاتی نور در نهمین قسمت از برنامه گفت و گو محور ایران ریتیل شو با بیان اینکه برندسازی شخصی در کشور ما یک جریان جدید نیست و به سال های بسیار دور باز می گردد ،گفت: در گذشته ریشه های برندسازی شخصی از عملکرد فرد نشات می گرفت و در حال حاضر نیز همین روال برقرار است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

سایه سنگین تعطیلی مجدد روی سر مراکز خرید

اکوبورس: حدود 10 ماه از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور می‌گذرد. ویروسی که بلافاصله پس از ورودش به کشور تمامی صنایع و کسب‌وکارهای کشور را تحت تاثیر منفی خود قرار داد و گویا همچنان هم قصد رفتن ندارد. در این میان بار دیگر موضوع تعطیلی مراکز خرید در یک ساعت مشخص مطرح شده، موضوعی که علی رغم تجربه چندماه قبلش کارایی چندانی نداشته و موجبات نارضایتی مدیران و کسبه این مراکز را به همراه داشته است.

۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!