صفحه نخست »» مسکن و عمران ۱۳:۱۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

تمرکز وزیر راه بر اتمام پروژه مسکن مهر

اکوبورس: مدیر عامل شرکت عمران پردیس با اشاره به تمرکز وزیر راه بر اتمام پروژه مسکن مهر گفت:ساخت واحدهای جدید مسکن مهر پردیس در فاز 8 آغاز شد.
تمرکز وزیر راه بر اتمام پروژه مسکن مهر

به گزارش اکوبورس، مهدی هدایت مدیر عامل شرکت عمران پردیس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اسلامی وزیر راه وشهرسازی تمرکز ویژه‌ای برای حل مشکل پروژه‌های مسکن مهر به خصوص واحد‌های مسکن مهر پردیس دارد بیان کرد: در همین راستا مشکل تحویل پکیج و سایر خدمات روبنایی پروژه‌های مسکن مهر پردیس در فاز ۱۱ به زودی برطرف می‌شود و تا کنون مشکل تحویل پانصد واحد رفع شده است.

وی از رفع مشکل عدم تحویل پکیج به متقاضیان فاز ۱۱ خبر داد و گفت: مشکل نبود آسانسور برای برخی از پروژه‌های مسکن مهر رفع شده است.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس توضیح داد: در هفته‌های گذشته تعداد زیادی از واحد‌های متوقف شده فاز ۸، فعال شده است.

هدایت از آغاز ساخت واحد‌های جدید مسکن مهر در فاز هشت پردیس در راستای جبران کمبود واحد‌ها خبر داد و تصریح کرد:در چند سال گذشته این کار انجام نشده بود و مردم در بلا تکلیفی به سر میبردند. اما هم اکنون کار‌های نهایی اقاله پروژه‌های مسکن مهر با همکاری توسعه شهر سازی ایرانیان در حال انجام است.

وی عنوان کرد: انجام عملیات آسفالت ورودی فاز هشت و دو بانده کردن این مسیر بعد از گذشت ۷ سال در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت عمران پردیسبا اشاره به اینکه عملیات اجرایی ساخت مساجد، مدارس و... فعال شده است تصریح کرد: هیچ مشکلی برای تامین منابع مالی وجود ندارد و نیاز‌های مالی از محل درآمد‌های شرکت تامین شده است.

هدایت خاطر نشان کرد: تعداد زیادی مرکز محله طی هفته‌های اخیر در شهر پردیس ساخته می‌شود./میزان

 

برچسب ها مسکن ،
اخبار مرتبط

پیش‌بینی آینده بازار مسکن و اجاره‌بها

اکوبورس: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه قیمت مسکن و اجاره‌بها دستوری نیست، گفت: تکمیل مسکن شهرهای پردیس، اندیشه، پرند و هشتگرد می‌تواند به کنترل قیمت و اجاره‌بهای مسکن کمک کند.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

مسکن کارگران باید در دستور کار وزارت راه و شهرسازی باشد

اکوبورس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اگر کارگر دغدغه معیشت نداشته باشد حوادث کارگری کاهش می‌یابد گفت: برای حل مشکل مسکن کارگران باید وزارت راه و شهرسازی به سمت مسکن ارزان قیمت برود.

۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.