صفحه نخست »» شرکتها ۱۶:۵۷ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
مدیرعامل گروه مشاوران انصاری:

فروشنده نقطه نهایی مارکتینگ است

اکوبورس: مدیرعامل گروه مشاوران انصاری گفت: برندها به جای افزایش فروش بیشتر به دنبال این باشند به مشتری نشان دهند که ما مشکلتان را می فهمیم و کنارتان هستیم.
فروشنده نقطه نهایی مارکتینگ است

به گزارش اکوبورس به نقل از همت خبر، محمدرضا انصاری که در برنامه ایران ریتیل شو حاضر شده بود در باره برندینگ در ایران گفت: برند باید اصالت داشته باشد و اصالت باید ارزش افزوده برای مخاطبش داشته باشد.

بسیاری از برندهای ما اصالت و تمایز منحصر بفرد ندارند.صنعت ریتیل ایران توقف کرده و حالا زمان خوبی است که توجه دیگران را جلب کنیم. انصاری در پاسخ به پرسش مجری مبنی بر اینکه تمرکز بر فروش بدون استراتژی چه بلایی به سر برند می آورد گفت: مشکل فروش در مارکتینگ است یعنی پارامترهای مارکتینگ درست رعایت نمی شود.در حالیکه تصویر خوبی در ذهن مشتری نساخته ایم و آگاهی به مشتری ندادیم و مشتری را ترغیب نکرده ایم ولی تمرکزمان را روی منابع انسانی بخش فروش می بریم.

وی ادامه داد: فروشنده، نقطه نهایی مارکتینگ است .فروش از مارکتینگ جدا نیست، اگر مارکتینگ خوبی نداشته باشیم با بهترین فروشنده ها هم در بلند مدت نتیجه نمی گیریم.

مدیرعامل گروه مشاوران انصاری در پایان گفت: در جامعه ما خیلی چیزها می آید اما ما فرهنگش را نداریم زیرا درگیر سطحی نگری و جوزدگی هستیم.

برچسب ها
اخبار مرتبط

سایه سنگین تعطیلی مجدد روی سر مراکز خرید

اکوبورس: حدود 10 ماه از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور می‌گذرد. ویروسی که بلافاصله پس از ورودش به کشور تمامی صنایع و کسب‌وکارهای کشور را تحت تاثیر منفی خود قرار داد و گویا همچنان هم قصد رفتن ندارد. در این میان بار دیگر موضوع تعطیلی مراکز خرید در یک ساعت مشخص مطرح شده، موضوعی که علی رغم تجربه چندماه قبلش کارایی چندانی نداشته و موجبات نارضایتی مدیران و کسبه این مراکز را به همراه داشته است.

۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!