صفحه نخست »» اجتماعی ۱۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۸/۰۳

۲۵۹ نفر در سه روز گذشته از مرگ نجات یافتند

اکوبورس: معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر به ۲۵۹ مصدوم در انواع حوادث طی ۷۲ ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
۲۵۹ نفر در سه روز گذشته از مرگ نجات یافتند

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،محمد باقرمحمدی معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر  با اشاره به عملیات امداد و نجات در ۷۲ ساعت گذشته اظهار کرد: در طی سه روز گذشته در مجموع ۲۲۶ ماموریت انجام و به ۲۵۹ نفر امدادرسانی شد.

او با اشاره به انتقال ۱۲۴ نفر به مراکز درمانی برای ادامه روند درمان، گفت: در طی این عملیات‌ها ۱۹۵ نفر از مرگ نجات یافتند و ۵۷ نفر نیز خدمات سرپایی دریافت کردند.

معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر تصریح کرد: ۳۳ مورد عملیات رهاسازی انجام گرفت و ۵۰ مصدوم در سوانح ترافیکی نجات یافتند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

تست 20 دقیقه‌ای در بیمارستان ها ممنوع

اکوبورس: وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید با جدیت دنبال شود خطاب به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: با هیچ‌کسی مماشات نکنید و هر پروتکل شکنی معادل مرگ و میر است.

۱۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ادامه مطلب

کاهش۴۰ درصدی تصادفات فوتی

اکوبورس: جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند کرونایی در هفته گذشته تصادفات منجر به فوت بیش از ۴۰ درصد کاهش و تصادفات جرحی هم حدود ۳۰ درصد کاهش داشته است.

۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ ادامه مطلب

آخرین آمار صادرات دانش بنیان‌ها

اکوبورس: معاون دفتر توسعه کسب و کار بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: طبق آخرین آمار ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کل صادرات مستمر دارند که بیشترین آن در حوزه صنایع معدنی است.

۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!