صفحه نخست »» سیاسی ۱۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
حناچی خبر داد؛

دولت مانع افزایش کرایه حمل و نقل عمومی نشود

اکوبورس: شهردار تهران گفت: دولت اگر قصد حمایت ندارد، مانع افزایش کرایه حمل و نقل عمومی نشود.
دولت مانع افزایش کرایه حمل و نقل عمومی نشود

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پیروز حناچی شهردار تهران بعد از اتمام جلسه هم اندیشی با اعضای شورای شهر با اشاره به کاهش درآمد‌های شهرداری تهران در جمع خبرنگاران گفت: برج میلاد که عملا تعطیل است و کاهش فعالیت حمل و نقل عمومی به ۵۰ درصد ظرفیت از نمونه‌هایی است که باعث شده درآمد ما کاهش یابد.

وی ادامه داد: دولت نیز تاکنون کمکی به ما نکرده است، ما در تلاش هستیم در حین اجرای پروژه‌ها این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم و این به هماهنگی همه از جمله شورای شهر نیاز دارد.

حناچی درباره اقدام شهرداری با توجه به رد افزایش ۲۵ درصدی کرایه‌ها گفت: تمام شهر‌های بزرگ دنیا با توجه به شرایط کرونا مورد حمایت قرار گرفته‌اند و انتظار ما این است که اگر حمایتی از ما نمی‌کنند، از افزایش کرایه‌ها جلوگیری نکنند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

ایران مواضع توهین‌آمیز مقامات فرانسوی علیه پیامبر(ص) را محکوم کرد

اکوبورس: سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام همراهی با موضع کشورهای اسلامی در محکومیت تحرکات ضداسلامی در فرانسه، توهین به ارزش‌های اسلامی و عقاید مسلمانان را غیر قابل قبول و مردود دانست.

۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ ادامه مطلب

آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزارتومانی مددجویان بهزیستی

اکوبورس: رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۱۰۰ هزار خانوار مددجوی بهزیستی در سراسر کشور خبر داد و گفت: افرادی که مستمری بگیر هستند و کسانی که پشت نوبت مستمری قرار دارند، براساس اولویت و جدول توزیع استانی، مشمول دریافت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزار تومانی می شوند.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!