صفحه نخست »» سیاسی ۱۲:۲۹ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
نادری:

طرح تهیه ۳میلیون تبلت برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در نوبت صحن است

اکوبورس: نماینده تهران گفت: طرح دو فوریتی تهیه ۳میلیون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی‌بضاعت در نوبت صحن قرار دارد.
طرح تهیه ۳میلیون تبلت برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در نوبت صحن است

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمد نادری، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پیامی توییتری از تهیه طرح دوفوریتی برای تهیه سه میلیون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی‌بضاعت خبر داد که البته ارائه آن به حدود یک ماه پیش باز می‌گردد.

او نوشت: «طرح دوفوریتی تهیه سه میلیون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت را حدود یک‌ماه پیش تهیه و با جمع آوری حدود ۴۰ امضا سابمیت [ارائه] کردم.  اعلام وصول شده و در نوبت قرار دارد. مطابق این طرح دولت مکلف خواهد شد از محل‌های بودجه‌ای مشخص شده، سه میلیون ابزار تهیه و در اختیار آنان قرار دهد.»

برچسب ها
اخبار مرتبط

ایران مواضع توهین‌آمیز مقامات فرانسوی علیه پیامبر(ص) را محکوم کرد

اکوبورس: سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام همراهی با موضع کشورهای اسلامی در محکومیت تحرکات ضداسلامی در فرانسه، توهین به ارزش‌های اسلامی و عقاید مسلمانان را غیر قابل قبول و مردود دانست.

۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ ادامه مطلب

آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزارتومانی مددجویان بهزیستی

اکوبورس: رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۱۰۰ هزار خانوار مددجوی بهزیستی در سراسر کشور خبر داد و گفت: افرادی که مستمری بگیر هستند و کسانی که پشت نوبت مستمری قرار دارند، براساس اولویت و جدول توزیع استانی، مشمول دریافت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزار تومانی می شوند.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!