صفحه نخست »» سیاسی ۰۹:۵۵ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
شاهمیر مطرح کرد؛

تشریح ویژه‌ برنامه‌های هفته سالمند در قلب طهران

اکوبورس: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ تهران ویژه‌برنامه‌های هفته سالمند در قلب طهران را تشریح کرد.
تشریح ویژه‌ برنامه‌های هفته سالمند در قلب طهران

به گزارش اکوبورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سعید شاهمیر معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ تهران  با اشاره به ویژه‌ برنامه‌های «هفته سالمند در قلب طهران»، اظهار کرد: سالمندان سرمایه‌های این جامعه هستند و تکریم آنان گامی برای تقویت روحیه بزرگان است. برگزاری وبینار تخصصی سبک زندگی و نشاط سالمندی در دوران کرونا، برگزاری بیش از چهل کارگاه آموزشی در فضای مجازی، بارگذاری بیش از ۵۰ نوع محتوای آموزشی در فضا‌های مجازی، برگزاری مسابقات سودوکو و قصه خوانی، تقدیر از سالمندان شرکت‌کننده در طرح «اگه از من می‌شنوی»، تقدیر از رانندگان بالای ۶۰ سال موتورپول از جمله برنامه های منطقه ۱۲ است.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ تهران گفت: توزیع بیش از ۳۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک، ژل و مواد ضدعفونی‌کننده دست و سطوح بین اعضای کانون سالمندان محلات چهارده‌گانه قلب طهران، تماس با بیش از ۳۰۰ سالمند سطح منطقه و تکمیل چک‌لیست‌های سالمندآزاری به منظور دلجویی و حمایت از سالمندان سطح منطقه، ویزیت پزشکی و غربالگری فشارخون و تست قند و تب‌سنجی رایگان تعدادی از سالمندان و کانون بازنشستگان منطقه از اقدامات اداره سلامت، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی قلب طهران در هفته سالمند است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

ایران مواضع توهین‌آمیز مقامات فرانسوی علیه پیامبر(ص) را محکوم کرد

اکوبورس: سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام همراهی با موضع کشورهای اسلامی در محکومیت تحرکات ضداسلامی در فرانسه، توهین به ارزش‌های اسلامی و عقاید مسلمانان را غیر قابل قبول و مردود دانست.

۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ ادامه مطلب

آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزارتومانی مددجویان بهزیستی

اکوبورس: رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز پرداخت کمک هزینه معیشتی ۱۰۰ هزار خانوار مددجوی بهزیستی در سراسر کشور خبر داد و گفت: افرادی که مستمری بگیر هستند و کسانی که پشت نوبت مستمری قرار دارند، براساس اولویت و جدول توزیع استانی، مشمول دریافت کمک هزینه معیشتی ۳۰۰ هزار تومانی می شوند.

۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!