صفحه نخست »» بازار سرمایه »» فرابورس ۱۳:۱۹ ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

زمان رفع مشکل سامانه معاملات فرابورس مشخص نیست

اکوبورس: سامانه معاملات فرابورس امروز از آغاز بازار با اختلال همراه بود و این مشکل تاکنون برطرف نشده و این موضوع با اعتراض‌های گسترده‌ای از سوی سهامداران همراه شده است.
زمان رفع مشکل سامانه معاملات فرابورس مشخص نیست

به گزارش اکوبورس یک مسوول حاضر در شرکت فرابورس  اعلام کرد: اکنون مسوولان در حال پیگیری های لازم برای مشکل به وجود آمده هستند و تاکنون خبری از زمان نهایی برای رفع اختلال اعلام نشده است.

در این زمینه «روح الله دهقان» مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در گفت و گویی در مورد نقص فنی امروز سامانه معاملات فرابورس که منجر به عدم انجام سفارش گیری در موعد روزانه ۸:۳۰ تا ۹ و نبود داد و ستد سهام شرکت های فرابورسی گفت: نقص فنی امروز سامانه ، مورد و مشکل جدیدی بوده که در گذشته وجود نداشت.

وی افزود: بررسی های چند جانبه نشان داد فرایندهای کارکرد سامانه معاملات فرابورس درست بوده اما رفتارهای سامانه عادی نیست. با این اوصاف تلاش ها برای حل این مشکل جدید ادامه دارد ولی نمی توان زمان خاصی برای رفع اختلال اعلام کرد. حتی ممکن است امروز به نتیجه نرسد.

دهقان ادامه داد: در صورت رفع نقص فنی، مراتب بلافاصله اطلاع رسانی و با تصمیم مدیران فرابورس ، زمان سفارش گیری و انجام معاملات تعیین و اعلام خواهد شد.

همچنین  مدیر عملیات بازار فرابورس ایران دقایقی پیش در اطلاعیه ای اعلام کرد: آغاز دوره سفارش گیری در بازارهای اول و دوم فرابورس ایران و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن از ساعت ۱۲:۴۵ به مدت ۱۵ دقیقه و شروع معاملات راس ساعت ۱۳:۰۰ خواهد بود.

گفتنی است، زمان اتمام جلسه معاملاتی امروز سه شنبه (١٥ مهر ماه) اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها
اخبار مرتبط
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!