صفحه نخست »» مجامع ۱۳:۰۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
در مجمع عمومی عادی منتهی به 31 شهریور ماه 97 صورت گرفت:

تقسیم مبلغ 165 ریال سود به ازای هر سهم «ثباغ»

شرکت شهرسازي و خانه سازي باغميشه در مجمع عمومی عادی سالانه مبلغ 165 ریال سود تقسیم کرد.
تقسیم مبلغ 165 ریال سود به ازای هر سهم «ثباغ»

به گزارش اکوبورس، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت شهرسازي و خانه سازي باغميشه مننتهی به 1397/06/31 روز یکشنبه در تاریخ 1397/10/16 در محل سالن کنفرانس باشگاه فرهنگيان آذربايجانشرقي واقع در تبريز با حضور  92.56 %  سهامداران تشکیل شد.

در این مجمع که ریاست آن برعهده محمد رضا فهمي، دبیری آن برعهده آقایان عباس فرهاديه و اسماعيل محمدي و نظارت آن را محمدرضا رضاپور برعهده داشت، تقسیم مبلغ 165 ریال سود  به ازای هر سهم به تایید حاضران در جلسه رسید.

همچنین در این جلسه سيروس فتحعلي زاده، مدیرعامل شرکت در ابتدای این جلسه به قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره برای سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه 97 پرداخت و به سوالات اکثر سهامداران پاسخ داد.

از دیگر مصوبات این مجمع انتخاب هوشيار مميز  به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و آزمودگان به‌عنوان بازرس علی‌البدل و انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت جهت درج آگهی ها در سال مالی 98 بود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

چند شرکت بورسی به مجمع می روند

اکوبورس: شرکت های سیمان خزر، بانک آینده، شهد ایران، تامین سرمایه لوتوس، ایران ترانسفو، نیرو کلر، کشت وصنعت شریف آباد و زرین معدن آسیا مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده برگزار می کنند.

۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!