صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی بین الملل ۲۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲

پوتین توقف تأمین مواد MS-21 را گستاخی خواند

اکوبورس: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه توقف تامین مواد برای بال هواپیمای MS-21 را بی نزاکتی نامید.
پوتین توقف تأمین مواد MS-21 را گستاخی خواند

به گزارش اکوبورس: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در دیدار با نمایندگان صنعت هسته ای در کرملین، توقف تامین مواد کامپوزیتی برای بال هواپیما از سوی شرکا را بی نزاکتی خواند.

فیلم پرواز ام اس-21 جدیدترین هواپیمای مسافربری روسی+ویدیو

وی گفت: "شما در بخش دفاع کار می کنید. اما هواپیمای جدید برد متوسط ​​MC-21 ما هیچ ارتباطی با مجموعه دفاعی ندارد. در زمان و به دلیل رقابت ناعادلانه، شرکای ما تأمین مواد کامپوزیتی مربوط به بال را متوقف کردند. خوب، این را چه می‌شود نامید؟ این بی نزاکتی است. در بازار جهانی با نقض همه اصول و قواعد عمومی پذیرفته شده. "

وی توضیح داد که شرکا "می دانند که به هر حال ما چه خواهیم کرد."

رئیس جمهور روسیه افزود که به این دلیل هواپیماهای ما دیرتر از زمان اعلام شده به تولید می‌رسند و آنها فرض را بر این گذاشتند که در این مدت جای ما را در بازار خواهند گرفت.

در تاریخ 3 آگوست، یوری اسلیوسار، مدیر‌کل شرکت هواپیمایی‌سازی متحد، در دیدار با پوتین گفت که هواپیمای جدید روسی MS -21 اولین پرواز خود را با موتورهای PD-14 تولید شده در روسیه تا پایان سال 2020 انجام می دهد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

واکنش وزارت خارجه به ادعای مذاکره مخفیانه ایران و آمریکا در عمان

اکوبورس: سخنگوی وزارت امور خارجه درباره ادعا ترامپ برای مذاکره با ایران و ادعا الجریده درباره مذاکره مخفیانه میان ایران و امریکا در عمان گفت: ترامپ فهم درستی از ماهیت روابط بین الملل و روابط میان ایران و امریکا ندارد. مشاورین ترامپ هم نمی خواهند بفهمند که چه اتفاقی افتاده است. نه مذاکره ای صورت گرفته و نه مذاکره ای صورت خواهد گرفت.

۱۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!