صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی بین الملل ۱۱:۰۹ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶

واکنش دولت به تهدید جدید ترامپ درباره حمله به ایران

اکوبورس: علی ربیعی سخنگوی دولت در واکنش به تهدید ترامپ گفت: هرگونه خطای راهبری آمریکا با پاسخ قاطع ایران مواجه خواهد شد.
واکنش دولت به تهدید جدید ترامپ درباره حمله به ایران

به گزارش اکوبورس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، ساعاتی پیش رئیس جمهور آمریکا در توییتی مدعی شد که ایران قصد دارد اقدام تلافی جویانه ای دیگر در مقابله با ترور شهید سلیمانی انجام دهد. ترامپ تهدید کرد که هر گونه حمله علیه آمریکا به هر شکل که باشد با حمله متقابل متوجه خواهد شد که هزار بار شدیدتر است. علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری امروز ۲۵ شهریور در واکنش به این تهدید ترامپ گفت: متن سخنان ترامپ را دیدم و متاسفم که رئیس جمهور یک کشوری که داعیه مدیریت و نظم جهانی را دارد بر چنین پایه سستی اظهار نظر می‌کند، اظهار نظری سریع و سفارشی و مخدوش.

 وی خطاب به ترامپ اظهار کرد: شما سردار شهیدمان که سردار صلح در منطقه و نماد مبارزه با تروریسم بود را ترور کردید و این ننگ شما پاک شدنی نیست.

ربیعی افزود: آمریکا بزرگترین خطای راهبردی خود را مرتکب شده است و با این کارها نمی تواند جنایت های خود را مخفی کند.

 سخنگوی دولت ادامه داد: در هر صورت هرگونه خطای راهبری آمریکا، با پاسخ قاطع  ایران مواجه خواهد شد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

هشدار پمپئو به چین و روسیه درباره ایران

اکوبورس: وزیر خارجه آمریکا در ادامه سلسله مصاحبه‌های اخیرش بعد از ادعای واشنگتن درباره احیای تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران، این بار روسیه و چین را به تحریم‌های ایران در صورت نادیده گرفتن مواضع واشنگتن تهدید کرد.

۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!