صفحه نخست »» بازار سرمایه ۰۹:۱۰ ۱۳۹۹/۰۶/۲۳

وضعیت صف خرید و فروش سهام بورسی 23شهریور99

اکوبورس: در مرحله پیش گشایش امروز (یکشنبه) بورس تهران حجم صف تقاضای سهام از حجم صف عرضه بیشتر است.
وضعیت صف خرید و فروش سهام بورسی 23شهریور99

به گزارش اکوبورس،امروز در مرحله پیش گشایش بورس تهران حجم صف خرید سهام از حجم صف فروش بیشتر است.

براین اساس، نمادهای ثامید، کاوه، وبملت، وبصادر، ولپارس، کگل و فملی با بیشترین حجم در صف خرید قرار دارند و در مقابل نمادهای وملی، خگستر، تشاهد، لپارس، خبهمن، خزامیا و حکشتی با بیشترین حجم در صف فروش قرار دارند.

گفتنی است، با توجه به اینکه حجم صف خرید سهام سنگین تر از حجم صف فروش قرار دارد و با نظر به بورس تهران در روز گذشته با روندی صعودی روبرو شد و حمایت حقوقی ها از بازار بیشتر شده است انتظار می رود که سهامداران در جریان معاملات امروز نیز همانند روز گذشته بتوانند روی خوش بورس را ببینند.گسترش نیوز

برچسب ها
اخبار مرتبط

کلیت بازار بورس تا پایان سال مثبت خواهد بود

اکوبورس: یک کارشناس در رابطه با آینده بازار سرمایه گفت: با توجه به وضعیت قیمت ارز و قیمت‌های جهانی سهام‌های صادرات محور یا سهام شرکت‌هایی که قیمت محصولات آن‌ها به دلار بستگی دارد؛ بسیار شرایط خوبی خواهند داشت. بنابراین کلیت بازار تا پایان سال مثبت خواهد بود.

۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

فلزات اساسی، پرمعامله‌ترین صنایع تابستانی

اکوبورس: فصل گرم سال به پایان رسید و شاخص کل بورس تهران با توجه به عملکرد منفی در دو ماه مرداد و شهریور به رشد ۲۵.۵ درصدی بسنده کرد. به این ترتیب شاهد رشد ۵۱ درصد شاخص سهام در تیرماه، افت ۸.۳ درصد در مرداد و ۹.۲ درصدی در شهریورماه، بودیم.

۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

جای دعوای سیاسی در بورس نیست

اکوبورس: رفتارهای سینوسی بازار سهام در هفته‌های گذشته که از نیمه دوم مرداد ماه آغاز شده و تا امروز ادامه دارد، صبر بسیاری از سهامداران خرد را لبریز کرده است و همین اتفاق باعث شده که بسیاری از این عده، حتی به بهای ضرر و زیان ناشی از خرید و فروش سهام، حاضر به فروش سهام خود در قیمت‌های حاضر کنند؛ امری که کارشناسان و فعالان این بازار، مخالف آن هستند و سهامداران خرد را ترغیب به نفروختن ارزان سهام خود می‌کنند.

۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

رشد ۴۴ درصدی ارزش معاملات بورس کالا در شهریورماه

اکوبورس: تالارهای مختلف بورس کالای ایران در شهریور ماه، شاهد معامله سه میلیون و ۱۵۲ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۰۳ هزار میلیارد ریال بود که نسبت به مردادماه به ترتیب رشد ۱۷ و ۴۴ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.

۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!