صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۶/۲۲

شروع سبز بورس در اولین روز هفته

اکوبورس: شاخص بورس تهران امروز صبح با صعود ۱۵ هزار و ۲۰۷ واحدی معاملات خود را آغاز کرد.
شروع سبز بورس در اولین روز هفته

به گزارش اکوبورس،صبح امروز شنبه بیست و دوم شهریور ماه، شاخص بورس تهران با صعود  ۱۵ هزار و ۲۰۷ واحدی، معاملات امروز خود را آغاز کرد.

شاخص کل تا لحظه تنظیم خبر با صعود ۱۵ هزار و ۲۰۷ واحدی در شاخص کل به عدد  یک میلیون و ۵۷۱ هزار واحد رسیده است. شاخص کل تا به این لحظه ۰.۹۸ درصد صعود داشته و شاخص کل هم وزن با رشد بیش از  ۶۸۹ واحد افزایش ۰.۱۷ درصدی را تجربه کرده است.

شاخص آزاد شناور نیز صعود ۳۰ هزار و ۸۱۱ واحدی را تجربه کرده است.

نماد فولاد، فملی، فارس، کگل، کچاد بیش ترین تاثیر را بر رشد شاخص بورس داشتند.

فرابورس هم صعودی شد
شاخص فرابورس نیز تا لحظه تنظیم خبر افزایش بیش از  ۱۵۵.۸۱ واحد روزانه را ثبت کرد.

نمادهای  دی، ذوب، شگویا، آریا، ومهان، فرابورس بیشترین نقش را در این رشد داشتند.

منبع: سایت خبری بازار

برچسب ها
اخبار مرتبط

کلیت بازار بورس تا پایان سال مثبت خواهد بود

اکوبورس: یک کارشناس در رابطه با آینده بازار سرمایه گفت: با توجه به وضعیت قیمت ارز و قیمت‌های جهانی سهام‌های صادرات محور یا سهام شرکت‌هایی که قیمت محصولات آن‌ها به دلار بستگی دارد؛ بسیار شرایط خوبی خواهند داشت. بنابراین کلیت بازار تا پایان سال مثبت خواهد بود.

۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

فلزات اساسی، پرمعامله‌ترین صنایع تابستانی

اکوبورس: فصل گرم سال به پایان رسید و شاخص کل بورس تهران با توجه به عملکرد منفی در دو ماه مرداد و شهریور به رشد ۲۵.۵ درصدی بسنده کرد. به این ترتیب شاهد رشد ۵۱ درصد شاخص سهام در تیرماه، افت ۸.۳ درصد در مرداد و ۹.۲ درصدی در شهریورماه، بودیم.

۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

جای دعوای سیاسی در بورس نیست

اکوبورس: رفتارهای سینوسی بازار سهام در هفته‌های گذشته که از نیمه دوم مرداد ماه آغاز شده و تا امروز ادامه دارد، صبر بسیاری از سهامداران خرد را لبریز کرده است و همین اتفاق باعث شده که بسیاری از این عده، حتی به بهای ضرر و زیان ناشی از خرید و فروش سهام، حاضر به فروش سهام خود در قیمت‌های حاضر کنند؛ امری که کارشناسان و فعالان این بازار، مخالف آن هستند و سهامداران خرد را ترغیب به نفروختن ارزان سهام خود می‌کنند.

۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

رشد ۴۴ درصدی ارزش معاملات بورس کالا در شهریورماه

اکوبورس: تالارهای مختلف بورس کالای ایران در شهریور ماه، شاهد معامله سه میلیون و ۱۵۲ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۰۳ هزار میلیارد ریال بود که نسبت به مردادماه به ترتیب رشد ۱۷ و ۴۴ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.

۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!