صفحه نخست »» شرکتها ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۶/۲۱

در مجمع شرکت بورس چه گذشت؟

اکوبورس: شرکت بورس اوراق بهادار تهران در مجمع عمومی عادی سالانه خود مبلغ ۳۰۰ ریال سود به ازای هرسهم تقسیم کرد.
در مجمع شرکت بورس چه گذشت؟

به گزارش اکوبورس، مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده شرکت بورس اوراق بهادار تهران امروز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۹۹ با حضور بیش از 77 درصد سهامداران برگزار شد.

در این مجمع که به صورت آنلاین و مجازی برگزار شد، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران گزارشی از عملکرد این شرکت بیان کرد.

در پایان مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بورس اوراق بهادار تهران، پس از تصویب صورت های مالی از سوی حاضران، مبلغ ۳۰۰ ریال سود به ازای هرسهم بین سهامداران تقسیم شد.

در این مجمع روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی برای درج آگهی های شرکت در سال مالی جاری توسط هیئت مدیره انتخاب شد و قرار بر این شد از روزنامه‌های اقتصادی دیگر نیز برای درج آگهی‌های شرکت (جهت اطلاع رسانی بیشتر) استفاده شود.

اختصاص مبلغ یک میلیارد تومان برای کمک بلاعوض قهری و یک صد میلیون تومان به عنوان کمک برای مقابله با بیماری کرونا تصویب شد.

همچنین یک میلیارد تومان برای افزایش دانش مالی، آموختن دانش‌های جدید توسط هیئت مدیره تصویب شد.

در ادامه جلسه به تصویب هیئت مدیره ضمن تشکر از زحمات حسابرس قبلی، حسابرس اصلی هشیار بهمند انتخاب شد.


انتخاب اعضای هیات مدیره بورس

در انتهای این مجمع شرکت‌های صندوق بازنشستگی بانک ها، بانک آینده، سرمایه گذاری صبا تامین، سرمایه گذاری اهداف، کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، سرمایه گذاری تدبیر و  سرمایه گذاری توسعه ملی،به عنوان اعضای هیات مدیره بورس تهران تعیین شدند.

همچنین به ترتیب گروه مالی ملت، کارگزاری پیشگامان بازار سرمایه و شرکت کیمیا طب مهیا به عنوان اعضای علی البدل این هیات مدیره انتخاب شدند.


تصویب افزایش سرمایه شرکت در مجمع فوق العاده

پس از پایان مجمع عمومی عادی سالانه، مجمع فوق العاده شرکت بورس تهران با حضور بیش از 77 درصد سهامداران و با هدف افزایش سرمایه و اصلاح برخی مفاد برگزار شد.

در این مجمع  افزایش سرمایه 100 درصدی از محل سود انباشته و اندوخته احتیاطی به تصویب رسید.

براساس این گزارش، بورس تهران در نظر دارد سرمایه خود را از مبلغ دو هزار میلیارد ریال به مبلغ چهار هزار میلیارد ریال معادل 100 درصد از محل سود انباشته و اندوخته احتیاطی افزایش دهد.

همچنین در این مجمع فوق العاده اصلاح مفادی از اساسنامه تصویب شد.

در مجمع فوق‌العاده، ماده ۲۷، ۶۱، ۷۳اساسنامه اصلاح شد و میزان افزایش سرمایه نیز تایید شد.

منبع: صدای بورس

برچسب ها بورس ، مجمع ،
اخبار مرتبط

خدمات تعمیرگاهی اتوشناس

اکوبورس: تصور کنید یه قرار مهم دارید یا به یک مهمونی دعوتید که از قبل هیجان زیادی براش داشتید؛ در راه متوجه می‌شید که ماشین‌دچار مشکل شده و یا سوخت اتومبیل رو به پایان است. احتمالا در این شرایط فکر می‌کنید فقط یک فرشته‌ی نجات می‌تواند به کمک‌ کند و شما رو از این وضعیت نجات دهد ؛ اما این‌طور نیست! این روزها با پیشرفت تکنولوژی و به‌کارگیری اون در راستای راحتی و آرامش بیشتر افراد، استفاده از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خدمات آنلاین، کار رو برای شما آسان کرده و دیگه در هرجایی که باشید، با چند کلیک خدمات دریافت می ک

۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ادامه مطلب

توجه ویژه به صنایع دستی کشور، صادرات و ارز آوری به همراه دارد

اکوبورس: شرکت باتاب اندیش دومین جشنواره بانوی سرزمین من را روز چهارشنبه29 بهمن۱۳۹۹ باحضور بیش از 900 بانوی موفق و کارآفرین از اقصی نقاط ایران در حوزه های مختلف در سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی اجرا کرد.

۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ادامه مطلب

ایران در همایش «بورس ۱۴۰۰»

اکوبورس: همایش ملی چشم‌انداز بورس در سال ۱۴۰۰ با بررسی اقتصاد ایران، بازار مسکن، طلا، کالا، رمز ارزها و سهام روز ۱۷ اسفند به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ادامه مطلب

توفان برنامه‌های اجرایی و سود ۷۰۰۰میلیاردی در «ثشاهد»

اکوبورس: شرکت شاهد به‌عنوان هلدینگ فعال در حوزه‌های بازار سرمایه، بازرگانی، ساختمانی و کشت و صنعت در چند ماه اخیر تحولات گسترده‌ای در ساختار و مدیریت داشته است که به زعم مدیرعامل آن برای بالفعل کردن پتانسیل‌های بالقوه شرکت و رفع مشکلات و برای خلق ثروت پایدار در شرکت لازم بود. این شرکت با قدمتی در حدود 35 سال برای خدمت به خانواده معظم شهدا تاسیس شد و با سرمایه ثبت شده 400 میلیارد تومانی در سال گذشته مالی حدود 120 میلیارد تومان سود ساخته بود که در دوره نه ماهه امسال به بیش از 700 میلیارد تومان رسیده است.

۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!