صفحه نخست »» شرکتها ۲۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس:

«فارس» بار دیگر رتبه یک بازار سرمایه شد

اکوبورس: صنایع پتروشیمی خلیج فارس با نماد فارس با ارزش بازار ۴۱۲ هزار میلیارد تومان بار دیگر رتبه نخست خود در بازار سرمایه را پس گرفت.
«فارس»  بار دیگر رتبه یک بازار سرمایه شد

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، جعفر‌ ربیعی درباره وضعیت این روزهای بورس گفت: یکی از وظایف هلدینگ‌ها حمایت از سهامشان در شرایط احساسی است. ما حتما این وظیفه را انجام می دهیم. اما به هر حال همه بازیگران بازار هم باید در این مورد کمک کنند. هماهنگی هایی شده، حداکثر تلاش خود را می کنیم که از طریق صندوق بازار گردانی هلدینگ، سهام فارس را کنترل کنیم.
ربیعی افزود: بحث اصلی این است که به خصوص دارندگان سهام عدالت، سهام خود را احساسی نفروشند. چنین کاری باعث می‌شود که آن ها ضرر کنند. به صورت تاریخی نشان داده شده، هر کسی در این شرایط سهم می‌فروشد، ضرر خواهد کرد.
وی تصریح کرد: توصیه می‌کنم سهامداران با تدبیر و فکر و بررسی عمل کنند. غیر از کسانی که واقعا به پول نیاز دارند، کسی سهم نفروشد.
وی درباره فعالیت های صندوق توسعه بازار گفت: صندوق توسعه بازار هم با شرکت های بزرگ در ارتباط است؛ چه در روزهای مثبت و چه منفی، نقش صندوق توسعه بازار مهم است و ما هم همکاری خواهیم داشت.
ربیعی خاطرنشان کرد: در مورد بازار امروز نمی‌توان پیش بینی دقیقی داشت، اما باز هم تکرار می کنم، کسانی که در صف فروش ایستادند غیر از افرادی که واقعا پول ضروری لازم دارند، اگر به حرف ما اعتماد دارند از صف فروش خارج شوند.

برچسب ها بورس ، شاخص ، سهم بورسی ،
اخبار مرتبط

طرح یاری گام بزرگی در جهت کمک به معیشت بازنشستگان در شرایط سخت اقتصادی بود

اکوبورس: مراسم اهدای جوایز قرعه‌کشی «طرح یاری» به برندگان، روز پنجشنبه 29 شهریورماه ۱۳۹۹ با حضور مدیران‌ عامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه‌ و صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین رئیس هیات‌مدیره بانک صادرات برگزار شد.

۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!