صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۸:۳۵ ۱۳۹۹/۰۵/۲۶

انتقاد از رفتار عجولانه سهامداران و معرفی رانتی و بدون تحلیل بودن بورس

اکوبورس: مدیر روابط عمومی سازمان بورس با انتقاد از رفتار عجولانه سهامداران در زمان اصلاح شاخص و معرفی رانتی و بدون تحلیل بودن بورس گفت: مردم کار راحت‌تر را انتخاب می‌کنند و بعد پشیمان می‌شوند.
انتقاد از رفتار عجولانه سهامداران و معرفی رانتی و بدون تحلیل بودن بورس

به گزارش اکوبورس،  یاسر فلاح با انتشار مطلبی در اینستاگرام با عنوان " نه به رفتار هیجانی در بورس" اعلام کرد: می گویند گر صبر کنی ز غوره حلوا سازم. در مذمت رفتار عجولانه و سفارش به صبوری هم مثل زیاد است و هم روایت داستان. اما در بورس و بازار سرمایه انگار خریداری ندارد!

وقت خرید صف های پرحجم و به وقت فروش صفوف میلیونی. روزهای سرخ رنگ، گویی آخر دنیا شده ... چنان بفروش بفروشی راه می افتد که بیا و ببین.

حالا همین ها که به وقت اصلاح، فروشندگان قهاری شده اند چند روز بعد در طلوع سبز بازار سهام، روزهای قبل را با قیمت بالاتر می خرند و این می شود استراتژی برخی در بورس!

در قیمت پایین بفروشند و با قیمت بالا بخرند!!! و پس از مدتی گلایه مند از زمین و زمان، بورس را رانتی و بدون تحلیل معرفی کنند. نقل و قولی است که می‌گوید: مردم به ندرت کاری را که به آن باور دارند انجام می دهند آنها کار راحت‌تر را انتخاب می‌کنند و بعد پشیمان می‌شوند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

رشد ۴۴ درصدی ارزش معاملات بورس کالا در شهریورماه

اکوبورس: تالارهای مختلف بورس کالای ایران در شهریور ماه، شاهد معامله سه میلیون و ۱۵۲ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۰۳ هزار میلیارد ریال بود که نسبت به مردادماه به ترتیب رشد ۱۷ و ۴۴ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.

۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۷/۰۲

اکوبورس: امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی استان مرکزی، پتروشیمی فناوران و خوراک دام پارس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری صبا تامین، تولیدات پتروشیمی قائد بصیر و فرابورس ایران بیشترین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب

فروش ۱۱.۵ هزار میلیارد تومان سهام عدالت در بورس

اکوبورس: مدیر توسعه و برنامه‌ریزی شرکت سپرده گذاری مرکزی بی‌نتیجه ماندن فروش مستقیم سهام عدالت را عدم هماهنگی در دو نظام پرداخت کارگزاری و بانکی عنوان کرد و گفت: حدود ۱۱۵۰۰ میلیارد تومان سهام عدالت تا به این لحظه به فروش رسیده است.

۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!